Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Pleny pro dospělé

• Po ctyr tydenim testovani, bych se rad rozdelil o "vlastni" zkusenost plenek pro dospelé.
Zkousely jsme "gamme"
tridy <SUPER> a <EXTRA PLUS> a tri znacky.
• Chtel bych dodat, ze po druhém pive, uz neni takovy pravy pocit suchosti, ale neco to vydrzi, tak podme to mrknout:

Tak na poslednim miste bych oznacil "SAN SENI" (tusim nemecké) které prave nevydrzi vic jak 2-3 piva, kde u 3-4 by slo snad i k totalnimu promoceni...proto dostal jen "**"
[310EnvIq8bL._SL75_SS50_.jpg]

Druhym mistem bych uvedl "TENA EXTRA" ktera si se 4 pivama jen pohrala paté by asi vzala uz s tizi, ale opravdu bych je doporucil spis jako alternativu. I pres to "****"
[Tena_slip_extra_small_incon.jpg]

A nakonec, opravdu kvalitni s kvalitniho sajiciho materialu /vlakna (suchy zip) pleny jsou "FORM EXTRA PLUS" které dokonce bohuzel bez vlastni zkusenosti, udrzely kamaradovy i "kasičku" proste, jak to nazvat podelani + 5piv za me, i s pivni experienci "*****"
(po pouziti vazi naké 3Kg, o proti SAN SENI neprotikaji hned)
[id-form-extra-vlozne-pleny-21-ks_0.jpg]

Voila, tak pristi EUROCKNES uz jiz nebudu muset, chodit v davu a hledat WC, nebo curat do sklenice/flasky a zakupuji FORM EXTRA + , které se mi pro jisté situace, jevy jako opravdovy pomocnik pri akcich ci vecircich s nesnadnym pristupem na toalety.
Jinak sedi dobre, ano ze zacatku nezvyk ale de to....neresou do boku.

Bude te-li delat vlastni test, silne doporucuji koupit rulicku odpadnich sacku/pytlu, lépe na zahradni smeti, ty unesou vic...
[ribimex-poubelle-de-jardin-porte-sac-roulant.jpg]

loading...
Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
No toto, ty se musíš nesmírně nudit když tě napadají takovéto hovadiny. Ale na druhou strany pořád l… nový
M-Pol 07.03.2015 14:41
M-Pol
• No tak, jak to napsat, ono nekteré vikendy kdyz diskutujeme co je jak na hovno a padlo vzdy slovo,… nový
CoCoChanel 07.03.2015 14:49
CoCoChanel
No my třeba včera řešili, jak spolu mají sex dva obézní lidé. Bo při představě tlusťocha, jak "ho" h… nový
ssimca 07.03.2015 15:29
ssimca
• No, az se semnou pritelkyne zase bude bavit, tak navrhnu, jestli to neni proti pravidlum debaty.ne… nový
CoCoChanel 07.03.2015 15:33
CoCoChanel
Už jsem myslel, že sem Al Capone konečně dal tu svoji fotku. nový
karel 07.03.2015 15:53
karel
Karle... :-D:-D nový
icepower32 07.03.2015 15:56
icepower32
V tomhle mi chlap přijít do postele, tak má kufry za dveřma :-D:-D:-D nový
ssimca 07.03.2015 19:59
ssimca
Nelzi ;-) nový
CoCoChanel 07.03.2015 20:01
CoCoChanel
4 piva, to ještě nemá cenu ani chodit na WC :-) Mně se chce až po šestém a rozhodně nemám motorické… nový
touchwood 07.03.2015 14:46
touchwood
Až to budu potřebovat, zabijte mě prosím. nový
mif 07.03.2015 14:50
mif
Saturnin a koblihy. :-) nový
Zarniwúp 07.03.2015 19:32
Zarniwúp
já jsem s tena výrobky na 100% spokojena... jak s plenkami pro děti, tak i pro babču :) poslední
evik123 07.12.2015 17:01
evik123

• No tak, jak to napsat, ono nekteré vikendy kdyz diskutujeme co je jak na hovno a padlo vzdy slovo, jaké je to byt stary ale fest, tak padlo slovo na ty plenky, stale jsme si rikaly dokola jaké to asi je, az jeden den jsem jedny zakoupil, ze je zkusime, spise jen ze srandy ale nekdy okolo pulky vecera jsem mel uz jedny nasobe, pak uz jen nasledovalo, ze by jsme mohli teda uz zkusit i jiné znacky, mozna je to divny, priznavam, nevim jestli to stoji za to, ale jako zkusenost, extraordinérni.

• No, az se semnou pritelkyne zase bude bavit, tak navrhnu, jestli to neni proti pravidlum debaty.net tak bych snad mohl zverejnit jaka pozice bude, takova nejvetsi alternative.
• Na simulaci, jde zakoupyt za 20€ kostym, ktery by snad dokazal alespon castecne tuto situaci zrealizovat...
[costume-sumo-gonflable-cad.jpg]

4 piva, to ještě nemá cenu ani chodit na WC :-) Mně se chce až po šestém a rozhodně nemám motorické problémy abych netrefil na WC a nebyl schopný použít pisoár (ty přicházejí asi až po půlce flašky bourbonu, pak si už musím dávat pozor abych chodil rovně, ale i tehdy trefím na WC a dokážu si ulevit. :-))

Podotýkám, že jsem skoro abstinent, piju jen výjimečně (cca 2-3x do roka, většinou do flašky vína, větší akce tak 1x za 3 roky)

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...