Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Co si myslíte o kapele ORTEL?

Dnes zamnou přiběhla manželka že 7.2 bude v mém druhém domově (Líně u Plzně) Plzeňská kapela Ortel a že mám volnej víkend takže razíme. Skupinu Ortel mam rád, takže jsem začal googlovat co je u nich nového a co mě mile překvapilo že se Ortel umístil na 4. místě kapel v Českém slavíkovi. Ale docela mi nasrali články že zpívat o svinstvech co se tady doopravdy dějou je extrémismus.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
K Landovy nebo Orlíku, bych to určitē neprirovnal, extrémem nenazval a zpēvak neumí zpívat, nebo ale…
CoCoChanel 30.01.2015 07:21
CoCoChanel
Cimbálovka se mi naopak dost líbí. Jako valašský lokální patriot jsem na ní vyrost a neznelíbila se… poslední
mif 01.02.2015 09:55
mif

K Landovy nebo Orlíku, bych to určitē neprirovnal, extrémem nenazval a zpēvak neumí zpívat, nebo alespon nemá hlas, hudební sluch mám. Na koncert bych určitē nesel.
Kazdému se líbí neco jiného, ale kdyz nēkdo zpívat neumí, tak zkrátka zpívat neumí.

To uz bych radči valil na nákó Cimbálovó Breclavanku, tak se slespon chlemptá do mrtva :-D

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru