Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Referendum o hracích automatech

Mám možností jít ve svém městě vyjádřit názor na hrací automaty. Problém to pro mě není. Automaty nevedu a klidně tam ten lístek se souhlasem ke zrušení hodím. Spíš by mě zajímalo, pokud referendum vyjde, jak bude město dál postupovat a jestli opravdu všechny automaty zmizí. Zajímal by mě postřeh lidí z měst, kde tento zákaz byl zaveden, jestli se něco opravdu změnilo. Přijde mi, že ta sorta lidí, co hraje na automatech (v mnoha případech za soc. dávky) je stejně beznadějná. Co jiného budou dělat, když nebudou mít kde hrát? Asi lze těžko předpokládat, že půjdou do sebe a začnou žít spořádaný život (nicméně respekt těm, kteří tak učiní). Budou si místo toho kupovat chlast? Ožralců tu lze potkat docela dost a občas dělají bordel. Naopak že by se hráči automatů podíleli nějak významně na kriminalitě jsem nepostřehnul (nebo to jen nevidím, to je také možné). Prostě by mě zajímal přínos tohoto zákazu z pohledu těch, kteří si to už před nějakou dobou odhlasovali a jsou schopni to zpětně zhodnotit.
Díky.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
pracoval jsem kdysi v herně,viděl jsem dost,automaty rozhodně zakázat,howg poslední
tuta 29.01.2015 01:11
tuta

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru