Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Radio "hrající" při práci

Zdar.

V práci jsme v open-office 6. lidí.
Dva z těchto lidí jsou těžcí zastánci puštěného radia.

V praxi to vypadá tak, že sotva ráno přijdou, ihned instinktivně pouštějí rádio.

Já patřím mezi lidi, kteří vyloženě rádio nesnáší. Mám při něm problémy se soustředěním.
Snažím se vymýšlet kód a když u toho slyším rozhovor - dojmy z afganistánu nějakého novináře.......

No zkrátka moje práce přitom stojí za pendrek.
Samozřejmě proti rádiu nic nemám, ve volném čase, ale když pracuji, tak pracuji.

Nejprve jsem radio vypínal, ale teď to řeším protihlukovými traktor-sluchátky, jaké měl Otík.

Bohužel hlučná kolegyně to ignoruje a je to taková povaha sama pro sebe.

Napadá vás nějaké řešení?

Jde mi taky o to, že daná osoba řve do telefonu (velkou část doby) a je defakto naproti mě u stolu.

Když o tom vedoucí mluvila na poradě, tak to ředitel bagatelizoval a neděje se nic.
Kolegové přede mnou to vyřešili mimo jiné odchodem.

Díky za podněty.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
chtěj po šéfovi home office - u našich programátorů aplikací to má asi půlka lidí. když si šéf nedok… poslední
lední brtník 25.01.2015 19:40
lední brtník

chtěj po šéfovi home office - u našich programátorů aplikací to má asi půlka lidí.
když si šéf nedokáže udělat v kanclu pořádek, že v tom bordelu dělat nebudeš.

p.s.: kolegy v práci, co zaváděli rádio, jsem vždy slušně požádal, ať s tím jdou do prdele, že na jejich retardovaný vkus nejsem zvědavý.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru