Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Radio "hrající" při práci

Zdar.

V práci jsme v open-office 6. lidí.
Dva z těchto lidí jsou těžcí zastánci puštěného radia.

V praxi to vypadá tak, že sotva ráno přijdou, ihned instinktivně pouštějí rádio.

Já patřím mezi lidi, kteří vyloženě rádio nesnáší. Mám při něm problémy se soustředěním.
Snažím se vymýšlet kód a když u toho slyším rozhovor - dojmy z afganistánu nějakého novináře.......

No zkrátka moje práce přitom stojí za pendrek.
Samozřejmě proti rádiu nic nemám, ve volném čase, ale když pracuji, tak pracuji.

Nejprve jsem radio vypínal, ale teď to řeším protihlukovými traktor-sluchátky, jaké měl Otík.

Bohužel hlučná kolegyně to ignoruje a je to taková povaha sama pro sebe.

Napadá vás nějaké řešení?

Jde mi taky o to, že daná osoba řve do telefonu (velkou část doby) a je defakto naproti mě u stolu.

Když o tom vedoucí mluvila na poradě, tak to ředitel bagatelizoval a neděje se nic.
Kolegové přede mnou to vyřešili mimo jiné odchodem.

Díky za podněty.

Předmět Autor Datum
Rád poslouchám anglické rádio, když se učím, pracuji nebo si programuji, mám lepší efektivitu a nauč…
Mnauik 20.01.2015 09:22
Mnauik
Pokud jsou zastánci jen dva a je vás celkem 6, tak to znamená, že ti, co rádio nemusí, jsou většinov…
Moas 20.01.2015 09:30
Moas
Jsi moje krevní skupina. Možná jsem úplný idiot, ale já se prostě při tom skuhrání nedokážu soustřed…
mif 20.01.2015 11:00
mif
Jsi ještě neslyšel pojem: mrdnout rádiem o zem?
IQ37 20.01.2015 14:19
IQ37
V kanclu (v open space už vůbec) nemají hlasité zvuky co dělat! Každý, kdo si chce něco pustit, má m…
MaSo 20.01.2015 15:11
MaSo
Na stavbě proč ne, v kanclu ať má kdo chce hudbu sluchátka..
icepower32 20.01.2015 18:40
icepower32
Můžeš zkusit nějakou zajímavou sabotáž, třeba se ukroutí přívodní šňůra, nebo zateče voda při zalívá…
Prasak 20.01.2015 18:49
Prasak
Odkedy du dané témy nadväzujú na reklamy? pozrem diskusiu, nalavo rádio online reklama
kingdomcome1 20.01.2015 21:03
kingdomcome1
Jestli to nebude tím, že neposíláš jako většina příspěvek na provoz Poradny :-D
Henessy 22.01.2015 12:00
Henessy
On tím myslel cílenou reklamu, ne obecnou
icepower32 22.01.2015 12:28
icepower32
To umí google od nepaměti.... Mě se zas ukazuje baťa a Dealextreme, si nevybereš.
Redsnake 22.01.2015 12:33
Redsnake
Furt lepší než Bata & Drevaki. :-)
IQ37 22.01.2015 13:36
IQ37
Napadá mne vyžadovat extra kancelář, open office už prý je přežitek. Nebo si nechat ubastlit nějakou…
Yarda 21.01.2015 12:58
Yarda
chtěj po šéfovi home office - u našich programátorů aplikací to má asi půlka lidí. když si šéf nedok… poslední
lední brtník 25.01.2015 19:40
lední brtník

Pokud jsou zastánci jen dva a je vás celkem 6, tak to znamená, že ti, co rádio nemusí, jsou většinoví...
takže zastánci jako menšina nechť si opatří sluchátka, kde jim to může řvát dle chuti.

Jsi moje krevní skupina. Možná jsem úplný idiot, ale já se prostě při tom skuhrání nedokážu soustředit. Řešení neexistuje - ti skalní posluchači začnou být při jejich napomenutí sarkastičtí a hnusní. Nějakou dobu jsem si strkal špunty do slechů, ale to jsem zas neslyšel telefén. Chápu, jak se cítíš, mám to stejně...

Napadá mne vyžadovat extra kancelář, open office už prý je přežitek. Nebo si nechat ubastlit nějakou rušičku. Je to sice protizákonné, ale pokud bude mít jen omezený dosah a budete ji pouštět jen tu a tam (a mít ji schovanou někde v tašce), tak odhalení asi moc nehrozí.

chtěj po šéfovi home office - u našich programátorů aplikací to má asi půlka lidí.
když si šéf nedokáže udělat v kanclu pořádek, že v tom bordelu dělat nebudeš.

p.s.: kolegy v práci, co zaváděli rádio, jsem vždy slušně požádal, ať s tím jdou do prdele, že na jejich retardovaný vkus nejsem zvědavý.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru