Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Tehdy a teď

Kdepak část těch záznamů existuje nebo alespoň existovala. Třeba co pohledávka za uran? To je asi ta největší nejdražší pohledávka o které vím a jejíž nějakou část jsme velkoryse odpustili. Dozvěděl jsem se to ještě dříve než se to nějak začalo přetřásat a také jsem to považoval za urban legends. Než se to pak potvrdilo.
A také i na každém šprotu pravdy trochu.
Ano devizy byly problém, proto také byl tolerovaný třeba vexl.
Nepřu se o vnitřním zadlužení to byl problém, ale bohužel pro obyčejného člověka takřa neviditelný - možná, že by pak k pádu došlo i dříve.
Dám též protiotázku - a kde se sebralo tolik miliard na rozkradení, když tu údajně ekonomicky nic nebylo?
Pochybuji, že by se u nás socializmus udržel.
No a teď tu máme kapitalizmus a stáváme se zdrojem levné pracovní síly, jen se jde na to sofistikovanějšími metodami.
A s tou svobodou to též není tak jasné - vzhledem k tomu, že se lidé neumí chovat a kultivovaně diskutovat. (viz Chocholoušek a jemu podobní.)

A jak již jsem psal přikláním se trochu k tehdejší době i když dlouho jsem jednoznačně byl pro to co začalo v 89, avšak co se opět slibovalo se nesplnilo.

To není zastávání se toho nebo toho systému jen se pokouším o reálný pohled na věc bez zamlžení.

A komunustičtí zločinci měli sedět a zabavit se jim majetky a nedovolit aby si mohly přesouvat peníze do Švícarska. Což se také nestalo.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat