Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Četba dnešní mládeže

Karla Maye a Julka Verneho

Moji dva nejoblíbenější autoři. Od Karla Maye mám načteno asi 40 titulů(zjistil jsem, že v knihovně, kam chodím mají celé jeho dílo a taky, že si to nikdo nepůjčuje). Od Julese jsem asi na 20, ten mi přijde zajímavý ale takový méně čtivý,jde moc do detailů. Nedávno jsem v "Knihobudce(knihy zadarmo)" objevil jeho 2 díla. Hned jsem je bral.

pravopis nemusel zdůvodňovat

Mám to stejně. Samo mi to naskakuje. Já nevím proč to tam má být ale vím, že to tam bude. A za to jsem knihách vděčný.

tak si taky rád zahraju nějakou tu hru na PC.

Bohužel,jsem na tom hůře. PC mě baví také,ale zřejmě více než tebe. A tak čtu kde se dá. Ráno než du do školy-stávám v 5 jen abych mohl číst(v tu dobu se mi na PC stejně nechce). Pak také ve škole. A dost často po škole-ale chodím už trochu déle(okolo 3), takže mám zhruba hodinku abych četl. Pak začne být tma a já už nic nevidím. Při lampičce nečtu,z toho mě bolí oči a podsvícená čtečka odešla do věčných lovišt. Koupě nové(lepší) byla sice výhodou,zjistil jsem ale, že není podsvícená,takže sem ji už půl roku nezapl.

čtu fantasy

Jaké fantasy čteš? A četl jsi Zaklínače? O tom hodně uvažuji. Navíc jsem dneska v metru viděl, že prý vyšel nějaký nový.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat