Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Fronta na banany

Ahojky pánové (dámy jsem tu snad ještě neviděla :-D )...pred nedavnem jsme s prateli natrefili na zajimave tema a nejak jsme nedosli k odpovedi...co bylo nebo spis nebylo kdyz jsme byli mali. jsem rocnik 85 takze ty veci mam z doslechu nez abych si je pamatovala na vlastni kuzi...napr.
1) fronta na banany - co vim tak fronta se snad nikde nestala ale kseftovalo se podpultove...tzn az privezou banany/mandarinky tak mi dej vedet a mas u me silonky
2) nedostatkove zbozi jako novy kocarek pro dite, sici stroj atd atd...nekde se to prece vyrabet muselo ne? jak je mozne ze se treba na 5 okrsku dostaly jen 2 sici stroje? ktery se do obchodu ani nedostaly protoze se opet prodaly podpultove...
To ze se sem nedostalo exoticke ovoce nebo jen omezene bych pochopit dokazala ale copak jsme tu nemeli vyrobu na kocarky nebo sici stroje? nebo ze se vic vyplatilo sit bundy/kalhoty/kombinezy nez je kupovat...vim ze treba mamka na sici stroj cekala dlouho a ze jen proto ze mel deda prodejnu masa a mel kontakty tak furu veci podpultove sehnal? proste jestli u nas byla vyroba napr. sicich stroju tak kam ta vyroba sla kdyz mezi lidi a do obchodu se nedostala?

Příspěvek do debaty

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat