Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Fronta na banany

no ale jak bys odpovedel dneska cloveku kterej rika ze za komunistu bylo lip a ze by si dneska radsi ustrelil ruku nez zvonit klicema? chapes proste pro a proti...nasi mi vzdycky rikali abych chodila volit protoze kdyz nejdes tak davas hlas komunistum a komunisti jsou spatny atd atd...ted se pomalu ale jiste komunisti vraci a s nim i nazor ze za nich nebylo tak spatne. ja to asi tezko posoudim kdyz ma rodina nemela s rezimem nejaky zasadni rpoblem, ve fronte jsem asi stala ale nepamatuju si to, byt jsme meli (s najmem a zachodem :-D), nasi meli praci...jasne nejaka svoboda slova nebyla, zbozi taky ne, dovca v zahranici skoro neexistovala...ted sice muzu poslat do haje koho chci ale ve vysledku je mi to stejne na nic, volim koho chci ale nakonec se stejne udela koalice a prehlasuje viteznou stranu, vyjet muzu ale nejezdim pac nezvladam nasetrit, zbozi mame ze vsech koutu zeme ale kvalita hooodne pokulhava...plus bych urco videla v tom ze muzu studovat a delat co chci a nikdo se nediva co dela nebo kde co rekla maminka nebo tatinek...

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat