Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Windows 10 - technical preview

Zdravím,

Včera jsem si stáhl ISO beta verze Windowsu s pořadovým číslem 10, chci se vás zeptat jestli ho už někdo z vás použivá a jaký na něj máte názor ? Budu kvůli tomu formátovat SSD takže bych byl rád aby to nebylo zbytečně :-)

Díky za diskuzi

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
technical preview je polo-polotovar,nič to ešte nehovorí o tom,čo to bude v hotovej,finálnej predajn…
audax 25.10.2014 11:27
audax
Ahoj, tak mám nainstalováno, ovladače byli staženy automaticky ( až na grafiku, tu jsem raději stáhl… poslední
Masher 27.10.2014 15:24
Masher

technical preview je polo-polotovar,nič to ešte nehovorí o tom,čo to bude v hotovej,finálnej predajnej verzii,ešte nieje hotová ani verzia 9,takže je zbytočné pre bežného užívatela,aby si teraz začal robiť starosti,čo s verzou 10........mnohí tu spomínajú wxp,ano bol to dobrý,odladený systém,ako každý dobre odladený systém,takisto ovšem v rannom veku mal detské chyby a použitelný bol až po vydaní sp1a,bez sp1 mal tých chýb pomerne vela,takže historia sa znovu a znovu opakuje,to staré je oblúbené a v tom novom sa hladajú chyby,keď sa ako tak to nové vyladí a usadí u užívatelov,tak sa to znovu stane oblúbené a začnú sa hladať chyby a nedostatky v tom novom....tie technologické alfa,pre-beta,beta,verejné beta verzie sú zaujímavé pre vývojárov a tých,čo vedia čo robia,pre neznalých užívatelov,ktorí majú obvykle problémy aj s finálnymi ,predajnými verziami to v podstate znamená len zbytočné si robenie problémov,pokial sa rozhodnú niejakú takúto verziu skúšať inštalovať,takže je velmi ťažko sa nejako vyjadriť k tu konkrétne položenej otázke,aký je môj názor na verziu 1é a či to nebude zbytočné kvôli tomu formátovať nejaký disk,ak by som mal odpovedať konkrétne,tak pokial Masher nieje skúsený vývojár,programátor,tak tá inštalácia a celá alchýmia s týmto systémom bude úplne zbytočná,zistí možno len to,že nezoženie žiadne ovládače pre množstvo hardwaru a na plnohodnotné používanie miesto momentálnych finálnych predajných verzií to určite ešte nebude........

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru