Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Windows 10 - technical preview

Zdravím,

Včera jsem si stáhl ISO beta verze Windowsu s pořadovým číslem 10, chci se vás zeptat jestli ho už někdo z vás použivá a jaký na něj máte názor ? Budu kvůli tomu formátovat SSD takže bych byl rád aby to nebylo zbytečně :-)

Díky za diskuzi

Předmět Autor Datum
AKy asi mozme mat nazor na technical preview? ZIadny, Win 10 ma netrapi, krvopotne sa drzim XPeciek…
fleg 23.10.2014 11:40
fleg
Stáhnu si to v 32 bitové verzi a kouknu se na to ve VMware. Ono to asi moc jiné od W8 nebude. Budu s…
IQ37 23.10.2014 13:39
IQ37
Mám to nainstalované na notebooku HP. Notes má slabší HW, procesor je Core2Duo 1,2 GHz ULV, má to 2G…
Dale Cooper 23.10.2014 14:45
Dale Cooper
Nezkoušel jsem. Už pomalu spadávám mezi konzervativce, protože stále jedu na sedmičkách. Zatím se mi…
Niko Bellic 23.10.2014 15:13
Niko Bellic
niet nad staré dobré XPčko
kingdomcome1 23.10.2014 15:40
kingdomcome1
No, z jakého pohledu. Jde o 13 let starý systém a třeba na novějším kompu to už nerozběháte.
Dale Cooper 23.10.2014 16:41
Dale Cooper
To však není vina WinXP, ale výrobců HW.
Chocholoušek 23.10.2014 16:49
Chocholoušek
Není to jejich vina. Tohle není ničí vina, to prostě tak je. Nebo by měly být třeba k dispozici ovla…
Dale Cooper 23.10.2014 17:11
Dale Cooper
srovnávat WinXP s Win9X...
Chocholoušek 23.10.2014 17:19
Chocholoušek
Absurdní, že? Ale třeba doba uvedení? Win ME jsou jen o rok starší než XP... Novější než Win 2000, p…
Dale Cooper 23.10.2014 17:34
Dale Cooper
Taky valím ještě na XPčkách, ale už pomalu kvůli práci budu muset přecházet na 7ičky, nechce se mi m…
Roker 23.10.2014 15:44
Roker
- Jde jen o verzi Devloper, ale vypada to nadejne, po 5 deni testovani, bych ho oznacil jako povedny…
CoCoChanel 23.10.2014 19:56
CoCoChanel
Prdlajz kritika, ale nízký prodeje. Do firem to nikdo dobrovolně nenasadí.
Prasak 23.10.2014 20:19
Prasak
Kritika a s tím související nízké prodeje :-)
Dale Cooper 24.10.2014 10:31
Dale Cooper
Kritika je následek, nikoliv příčina.
Prasak 25.10.2014 19:41
Prasak
Eh... Není lepší řešit, zda bylo dříve vejce nebo slepice? :))
Dale Cooper 25.10.2014 21:57
Dale Cooper
technical preview je polo-polotovar,nič to ešte nehovorí o tom,čo to bude v hotovej,finálnej predajn…
audax 25.10.2014 11:27
audax
ešte nieje hotová ani verzia 9 Ta ani nebude. nezoženie žiadne ovládače pre množstvo hardwaru N…
Dale Cooper 25.10.2014 18:18
Dale Cooper
Ahoj, tak mám nainstalováno, ovladače byli staženy automaticky ( až na grafiku, tu jsem raději stáhl… poslední
Masher 27.10.2014 15:24
Masher

AKy asi mozme mat nazor na technical preview?
ZIadny, Win 10 ma netrapi, krvopotne sa drzim XPeciek a ked pride cas tak sa budem rovnako krvopotne drzat 7.
Alebo sa fakt naserem a zacnem konecne uz virtualizovat, ale furt si nakecavam, ze budu problemy, ale skor sa mi do toho len nechce.

Mám to nainstalované na notebooku HP. Notes má slabší HW, procesor je Core2Duo 1,2 GHz ULV, má to 2GB RAM a pomalý 4200 rpm IDE disk. A světe div se, běží to na tom celkem svižně.
Docela se mi to líbí, nabídka Start tam je, dlaždice jsou jenom v ní. Jinak (asi) hodně podobné Win 8.1, ty ale neznám. Stabilita slušná, na testovací verzi, občas se to nepřipojí k wifi a je nutný restart. To ale může být ovladačem, žádný spešl jsem tam nedával; nějaký si asi ty Win našly samy.

technical preview je polo-polotovar,nič to ešte nehovorí o tom,čo to bude v hotovej,finálnej predajnej verzii,ešte nieje hotová ani verzia 9,takže je zbytočné pre bežného užívatela,aby si teraz začal robiť starosti,čo s verzou 10........mnohí tu spomínajú wxp,ano bol to dobrý,odladený systém,ako každý dobre odladený systém,takisto ovšem v rannom veku mal detské chyby a použitelný bol až po vydaní sp1a,bez sp1 mal tých chýb pomerne vela,takže historia sa znovu a znovu opakuje,to staré je oblúbené a v tom novom sa hladajú chyby,keď sa ako tak to nové vyladí a usadí u užívatelov,tak sa to znovu stane oblúbené a začnú sa hladať chyby a nedostatky v tom novom....tie technologické alfa,pre-beta,beta,verejné beta verzie sú zaujímavé pre vývojárov a tých,čo vedia čo robia,pre neznalých užívatelov,ktorí majú obvykle problémy aj s finálnymi ,predajnými verziami to v podstate znamená len zbytočné si robenie problémov,pokial sa rozhodnú niejakú takúto verziu skúšať inštalovať,takže je velmi ťažko sa nejako vyjadriť k tu konkrétne položenej otázke,aký je môj názor na verziu 1é a či to nebude zbytočné kvôli tomu formátovať nejaký disk,ak by som mal odpovedať konkrétne,tak pokial Masher nieje skúsený vývojár,programátor,tak tá inštalácia a celá alchýmia s týmto systémom bude úplne zbytočná,zistí možno len to,že nezoženie žiadne ovládače pre množstvo hardwaru a na plnohodnotné používanie miesto momentálnych finálnych predajných verzií to určite ešte nebude........

ešte nieje hotová ani verzia 9

Ta ani nebude.

nezoženie žiadne ovládače pre množstvo hardwaru

Na sedm let starý notebook to žádné ovladače nepotřebovalo. Vše si to nainstalovalo samo.

na plnohodnotné používanie miesto momentálnych finálnych predajných verzií to určite ešte nebude........

Tak tohle je jasné. Mám to na notesu, s kterým brousím po netu a nemám v něm žádná životně důležitá data.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru