Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Putin

Oficiálně potvrzeno Dale, fakt bez něj nemůžeš žít... Dokonce si myslím, že jsi rád za jeho přítomnost zde. Chocholousek opravdu není blbej, je naopak sakra mazanej, když Tě den po tématu s trolly vyprovokuje k reakcim, hadkam a vzajemnym urazkam tak snadno, tak velmi snadno...
Je mi do toho naprosto kulové, buďte spolu šťastni, jen opravdu nechápu, proc se tady resi trolling a jak se jej zbavit, když se jej ani zbavit vlastně nechcete...? Ty si fakt myslis, ze ho utiras, když poukazujes na jeho tendenční a pořád stejný způsob jednání, nazyvas ho primitivem a blbem? Fakt si myslíš ze něco zmenis? Změnil jsi doteď něco?
Naopak, vyhrává on a věřím ze chcije za klávesnici smíchy, jak se mu stále, porad a dokola daří a to sakra jednoduše...

OK, když Vas to baví v pořádku, já s tím problém nemám, jen opravdu do me hloupé hlavy nejde, PROC se nad nim tak pohorsujete a řešíte trolling "vážným tónem", když si ho neustále hyckate a má se jak v bavlnce, ani se moc nenadre...
Vždy jsem Tě mel za inteligentního člověka a porad mam (i když Ti to samozřejmě může byt sumak), takže si nemyslím, ze by Ti to nedocházelo, proto jsem už fakt přesvědčeny, ze Te to baví. Pokud jo, v pořádku, příjemnou zábavu ;-)

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat