Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem V čem se teď chodí do tělocvičny?

Dá-li Bůh a VZP, měl bych jet do lázní. A tam se taky chodí cvičit do tělocvičny. Tak chci podiskutovat, v čem se teď v tělocvičnách tak cvičí, aby to nějak vypadalo. Soudím, že červené trenýrky se žlutými lampasy a bílé tílko už moc nefrčí.
V příštím týdnu bych se chtěl stavit tady
http://www.fashion-arena.cz/
tak abych věděl, nač se ptát.
BTW: Nemělo by to být cenově High-end, kdo ví, kdy zase (jestli vůbec) budu mít důvod si to zase obléct.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Řekl bych, že se to nějak neřeší, obleč v čem se cítíš pohodlně a basta fidli, obuv ale doporučím no…
Roker 11.10.2014 12:32
Roker
Značky? Jde tam cvičit, nebo se ukazovat? V tom prvním případě by mi byly značky v díře mezi kopečky… nový
Prasak 11.10.2014 16:16
Prasak
Jak jsem říkal, nevím na co se ptá, pokud mu jde o to vypadat "IN", nemám problém poradit :-) Já cho… nový
Roker 11.10.2014 16:21
Roker
Takoví chodí cvičit jen kvůli tomu, aby byli in a mohli říct, že chodí do posilovny :-) nový
Prasak 11.10.2014 17:00
Prasak
To bez pochyby.. nový
Roker 11.10.2014 17:08
Roker
[333-lazne-jpg] nový
Chocholoušek 11.10.2014 14:32
Chocholoušek
Prý se stalo - v lázních, kam snad, dá-li Bůh a VZP pojedu se cvičí i v bazénu, pánové i dámy dohrom… nový
Yarda 11.10.2014 15:01
Yarda
Nevím co myslíš tělocvičnou, jestli posilovnu nebo prostě tělocvičnu jako ve škole. Do posilovny cho… nový
manas 11.10.2014 15:19
manas
Teda já vůbec nevím, co je tělocvična, nebo posilovna, i když jsem o tom už slyšel :-) Tak asi moc n… nový
Zerozero 12.10.2014 10:58
Zerozero
Já chodím normálně v kratasech(popř. teplákách),sálovkách(prostě je mám rád a navíc mi nekloužou) a… poslední
Eryo 13.10.2014 07:28
Eryo

Řekl bych, že se to nějak neřeší, obleč v čem se cítíš pohodlně a basta fidli, obuv ale doporučím normální sportovní tenisky, ne šoupáky jak často v posilkách vidím, to je docela na průser.
Pokud Ti jde o značky co v tělocvičnách "frčí" (což nepředpokládám), tak asi klasické sportovní jako "tři pruhy", "fajfka" a pak značky řekněme "ringové" Everlast, Lonsdale, Umbro atd.

Značky? Jde tam cvičit, nebo se ukazovat? V tom prvním případě by mi byly značky v díře mezi kopečky.

Takoví chodí cvičit jen kvůli tomu, aby byli in a mohli říct, že chodí do posilovny :-)

Prý se stalo - v lázních, kam snad, dá-li Bůh a VZP pojedu se cvičí i v bazénu, pánové i dámy dohromady, samozřejmě v plavkách. Někde prý se to dělí na pány a dámy, tam se chodí bez plavek. A jednou stařík co byl zvyklý chodit bez plavek šel tak i do bazénu kde už bylo plno ženských. Je to sranda, pokud se to stane někomu jinému:beer:

Nevím co myslíš tělocvičnou, jestli posilovnu nebo prostě tělocvičnu jako ve škole.
Do posilovny chodím v obyč. taplákách či v kraťasech, tílko a hadráky (http://chucksconnection.com/chucktalkimages/black297.jpg).
Do tělocvičny kam chodíme hrát nohec/florbal tak jedině tepláky (spáleniny od parket bolí), triko a sálová obuv.
Pokud tam budete cvičit jako ve škole stačí jakýkoliv pohodlní tepláky nebo kraťasy (200Kč), triko (co se tě válí doma) a hadráky (150Kč). Vše se dá koupit na každém rohu.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru