Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem V čem se teď chodí do tělocvičny?

Dá-li Bůh a VZP, měl bych jet do lázní. A tam se taky chodí cvičit do tělocvičny. Tak chci podiskutovat, v čem se teď v tělocvičnách tak cvičí, aby to nějak vypadalo. Soudím, že červené trenýrky se žlutými lampasy a bílé tílko už moc nefrčí.
V příštím týdnu bych se chtěl stavit tady
http://www.fashion-arena.cz/
tak abych věděl, nač se ptát.
BTW: Nemělo by to být cenově High-end, kdo ví, kdy zase (jestli vůbec) budu mít důvod si to zase obléct.

Předmět Autor Datum
https://www.youtube.com/watch?v=MwZzBrL2SIw :-)
šamponek 11.10.2014 11:06
šamponek
Náš pan ředitel, když přijde do firmy z posilovny, straší v nějakým tričku a vytahanejch teplákách.
Zarniwúp 11.10.2014 11:34
Zarniwúp
Nemělo by to být cenově High-end Myslel som, ze aj dnes sa cvici v obycajnych teniskach, teplakoch…
blue5 11.10.2014 11:57
blue5
Jak kdo. Já bych tam, vzhledem ke své tělesné konstituci, chodil v depresi...
mif 11.10.2014 12:20
mif
Deprese a k tomu jarmilky.
karel 11.10.2014 12:24
karel
Tak k depresi a jarmilkám bych přihodil podroušený stav.
IQ37 11.10.2014 13:19
IQ37
Řekl bych, že se to nějak neřeší, obleč v čem se cítíš pohodlně a basta fidli, obuv ale doporučím no…
Roker 11.10.2014 12:32
Roker
Značky? Jde tam cvičit, nebo se ukazovat? V tom prvním případě by mi byly značky v díře mezi kopečky…
Prasak 11.10.2014 16:16
Prasak
Jak jsem říkal, nevím na co se ptá, pokud mu jde o to vypadat "IN", nemám problém poradit :-) Já cho…
Roker 11.10.2014 16:21
Roker
Takoví chodí cvičit jen kvůli tomu, aby byli in a mohli říct, že chodí do posilovny :-)
Prasak 11.10.2014 17:00
Prasak
To bez pochyby..
Roker 11.10.2014 17:08
Roker
[333-lazne-jpg]
Chocholoušek 11.10.2014 14:32
Chocholoušek
Prý se stalo - v lázních, kam snad, dá-li Bůh a VZP pojedu se cvičí i v bazénu, pánové i dámy dohrom…
Yarda 11.10.2014 15:01
Yarda
Nevím co myslíš tělocvičnou, jestli posilovnu nebo prostě tělocvičnu jako ve škole. Do posilovny cho…
manas 11.10.2014 15:19
manas
Teda já vůbec nevím, co je tělocvična, nebo posilovna, i když jsem o tom už slyšel :-) Tak asi moc n…
Zerozero 12.10.2014 10:58
Zerozero
Já chodím normálně v kratasech(popř. teplákách),sálovkách(prostě je mám rád a navíc mi nekloužou) a… poslední
Eryo 13.10.2014 07:28
Eryo

Nemělo by to být cenově High-end

Myslel som, ze aj dnes sa cvici v obycajnych teniskach, teplakoch a tricku.

Ale tazko povedat, v telocvicni/posilnovni som sa nevyskytol uz roky (cvicim si 3x tyzdenne doma v izbe).

Řekl bych, že se to nějak neřeší, obleč v čem se cítíš pohodlně a basta fidli, obuv ale doporučím normální sportovní tenisky, ne šoupáky jak často v posilkách vidím, to je docela na průser.
Pokud Ti jde o značky co v tělocvičnách "frčí" (což nepředpokládám), tak asi klasické sportovní jako "tři pruhy", "fajfka" a pak značky řekněme "ringové" Everlast, Lonsdale, Umbro atd.

Prý se stalo - v lázních, kam snad, dá-li Bůh a VZP pojedu se cvičí i v bazénu, pánové i dámy dohromady, samozřejmě v plavkách. Někde prý se to dělí na pány a dámy, tam se chodí bez plavek. A jednou stařík co byl zvyklý chodit bez plavek šel tak i do bazénu kde už bylo plno ženských. Je to sranda, pokud se to stane někomu jinému:beer:

Nevím co myslíš tělocvičnou, jestli posilovnu nebo prostě tělocvičnu jako ve škole.
Do posilovny chodím v obyč. taplákách či v kraťasech, tílko a hadráky (http://chucksconnection.com/chucktalkimages/black297.jpg).
Do tělocvičny kam chodíme hrát nohec/florbal tak jedině tepláky (spáleniny od parket bolí), triko a sálová obuv.
Pokud tam budete cvičit jako ve škole stačí jakýkoliv pohodlní tepláky nebo kraťasy (200Kč), triko (co se tě válí doma) a hadráky (150Kč). Vše se dá koupit na každém rohu.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru