Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Ako sa krestania blizia tupostou k moslimom

Dnes rano pri ranajkach som pocuval Slovensky rozhlas a zaujala ma tato sprava.
V rakuskej (tusim) zakladnej skole zrusili povinnu vyuku jogy (asi v ramci TV), pretoze si matka jednej z deti stazovala, ze cviky z jogy nie su v sulade s krestanskym ucenim. Cviky vs nabozenstvo wtf?
Ano zakazme detom sa hybat, nech su tlste, lemrave a nic nevedia ako ich americki sukmenovci.
Co ma vsak celkom desi, ze sa jedna o velmi blizku krajinu nasej, takze vlna debility a rozumstojacich rozhodnuti sa uz blizi k nam. A to som si uz neni isty, ci ten zakaz dokonca nevydali sudne, to by som stratil uz asi posledne kusky nadeje, ze tento svet nespeje do sraciek.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Náboženství by mělo být omezeno na takovou úroveň, aby neomezovalo ostatní lidi. V kostelech a na je…
Mnauik 13.10.2014 18:55
Mnauik
Este stejnym zpusobem omezit kuraky a budu spokojenej.
RedMaX 13.10.2014 22:43
RedMaX
To taky, bránit jim v tom, ať si ničí zdraví, nechci, ale na veřejnosti čoudit a škodit ostatním by…
Mnauik 13.10.2014 23:50
Mnauik
Na zastávkách kouření zakázané je. edit: Aha, tak jen v krytých přístřešcích a peronech.
Zarniwúp 14.10.2014 00:46
Zarniwúp
Jojo, když si stoupne vedle boudy (ještě lépe proti větru), je z obliga.
JR_Ewing 14.10.2014 06:20
JR_Ewing
Hele ale je to zábavný. Já tedy kuřák jsem, pokud už jedu MHD, tak na zastávkách nekouřím, vždycky s… poslední
Zarniwúp 14.10.2014 06:58
Zarniwúp

To taky, bránit jim v tom, ať si ničí zdraví, nechci, ale na veřejnosti čoudit a škodit ostatním by už nemuseli. Argument, že nemám být poblíž nich, je nesmyslný...kolikrát musím čekat na autobus 15m od zastávky, dokud se kuřák nevyčoudí... Ale státu je to jedno, ti dostávaj prachy z daní, tak víc řešit netřeba.

Hele ale je to zábavný. Já tedy kuřák jsem, pokud už jedu MHD, tak na zastávkách nekouřím, vždycky se posunu "do dostatečné vzdálenosti" a nikdy jsem neměl žádný konflikt s nekuřáky, přestože vizáží a postavou respekt nevzbuzuji. Zákon k tomu nepotřebuji.... :-)
Ale jestli vás zrovna tohle pálí (nebo předřečníka)....
Ten zákon 379/2005 byl novelizován zákonem 305/2009 a v té novelizaci právě vypadly ty nástupní ostrůvky etc.
Zákon 305/2009
Geneze novelizace: http://www.psp.cz/sqw/historie.sqw?o=5&t=142 - Jen jsem nakoukl do prvního čtení a v podstatě to začínalo bitím se v prsa, co úžasného zase pro lidi připravili. Což mi ale nějak nekoresponduje s názorem předřečníka. :-)Dál jsem neměl čas, ale příležitostně si to přečtu celé, jen tak pro tu srandu.
No nic, pokud to bude zajímat i nadále, tak tady je, jak se hlasovalo: http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=49959

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru