Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Sny

Určite mávate rôzne sny, mne sa vždy snívalo keď som bol malí skoro každý druhí deň, že padám z niekade, buď zo školy, alebo zo strechy, dokonca z eiffelovej (krivej) veže... ale teraz zasa mávam sny že ma niekto náňa a ja v tom sne proste nedokážem kričať, aj by som chcel ale nedá sa, tak isto behať, vždy keď pred nejakým vrahom bežím, tak spadnem na zem neexistuje aby som dobehol tam kam chcel alebo ušiel, buď spadnem alebo ma to ťahá nas5.

Jeden z mojich najhorších snov bol sen o škole, mali sme maturitu, išiel som do školy, na pol cesty mi doplo že nemám na sebe tašku, utekal som nas5, meškal som asi 5 minút to by sa ešte dalo, potom som zistil že mi chýba bunda, zasa naspäť... taký stres som nezažil asi ani v reálnom živote a zobudil som sa celý spotený.

Tiež mávate podobné sny? Mávate aj také sny že si uvedomujete že je to sen a môžte si v ňom robiť čo chcete? počul som že keď človek spí na pravej strane tak sa mu snívajú zlé sny a keď na lavej tak dobré, čo si o tom myslíte?

[lucidne%20sny%20dedoles%20priroda%20spiritualita%201.jpg]

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Sny se mi zdají každou noc. Nejhorší jsou samozřejmě dden před zkouškou. Ale jsou občas i ty příjem… poslední
Mnauik 14.10.2014 10:37
Mnauik

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru