Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Sny

Tak to já takhle akční sny většinou nemám. :-/
Obvykle se mi zdá něco poměrně "normálního". Jediný problém je, že se mi propletou všechny osoby a místa, které znám. Na jednu stranu super, říkám si "hele, tyhle lidi oba dobře znám a oni se konečně potkali" a pak je taky zajímavý pozorovat, jak ty osoby na sebe reagují, stejně tak jak reagují na místa, kde se nacházejí.
Co je na snech nejzajímavější je, že reakce ostatních mě kolikrát dokáží překvapit víc, než v realitě. Tím chci říct, že pokud například začnu řešit danou věc s někým v reálu, cca vím, jak bude reagovat a v drtivé většině případů velice podobně ta osoba reaguje. Ve snu mi dost často někdo řekne něco, co absolutně nečekám (a někdy to ani není možné).
Sny mám většinou neutrální (ani dobré, ani špatné) a taky si je většinou nepamatuji (maximálně těsně po probuzení).

Blbý je, že když se mi něco zdá těsně před budíčkem a je to třeba z prostředí, kam zrovna jdu (škola, práce...), mám v tom pak trošku bordel, protože nevím, jestli angličtinářku opravdu včera přejelo auto, nebo se mi to jenom zdálo. :-D

Vyjímku z "neutrálních" snů mi udělal jeden, kdy mi přítelkyně oznámila, že je ve skutečnosti asiatka a čeká trojčata a jenom jedno z nich je moje. :-D

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat