Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Zbabělá policie

Tak mě napadá, má tady někdo z kritiků (do nikoho konkrétního se neobouvám) reálnou představu kolik bere policista při uzavření služebního poměru (nástupní plat), kolik bere po roku, dvou, pěti atd.?
Já tedy nejsem žádný "policajtofil", ale trošku přehled mám, jelikož jsem chtěl svého času ke kriminálce a následně k URNA a to co mě odradilo od vstupu do sboru (i když už jsem měl přijmač skoro za sebou) byly platové podmínky, to jsem tedy docela čuměl...
Jak někdo chce mít bezúplatnou, funkční policii plnou profesionálů, když je platí jako popeláře (a to až tak po cca dvou letech, do té doby je to méně...). Kluci co tam jdou, tak tam, ano přiznejme si, jdou převážně kvůli těm výsluhám, které tak nějak vyvažují podprůměrný plat během služby, takže se obávám, že zrušit výsluhy a k tomu ponechat současný systém ohodnocení, tak to bude s tou kvalitou ještě daleko horší než to je... :-/ A to se nebavím o hasičích, tam bych, velebnosti, blil! Co se dá čekat, když je pořád dost "hlupáků" (u mě hrdinů) kteří to za ty peníze budou dělat, protože je to pro ně poslání...

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat