Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Zbabělá policie

Tak to si budeme nakonec notovat :-)
A ver , ze je tam na ty koleje poslal vybirat nejakej idiot nadrizenej v ramci akce xy, proste nekde nekomu něco slibil a zarid to...

U nas kde jsem slouzil u MP ( strasna zkušenost ) je zel prejezd, kde se 90% dne šibuje, ten prejezd byl co ja pamatuju vždycky uzavrenej, zavory dole, ikdyz nic nejelo . Ty kurvy ajznboňácký si to proste ulehcovyli, aby nemuseli x krat za den zvedat klacky. Prave přes tenhle prejezd jezdilo 80% zamestnancu mistniho Elitexu rano v pul 6ty do práce, jak jinak na poslední chvili...a co si myslis, ze vymyslel ten zmrd nadrizenej ? Nasliboval mestu, potažmo zastupitelstvu, kolik ze se za rok vybere ? ::)

A tak jsem kostil lidi, se kterými jsem 2 roky před tim delal v tom podniku...masakr, jatka, nikomu nepreju jak jsem se citil. Nechtel jsem, daval jsem domlovou, ale to nejde donekonečna, lide si reknou, zavidi, stezujou si, ze ten a co ja... A tak jsem to pak vzdal, uprimne, jsem na to nemel nervy a hlavne zaludek..

Jediny na co jsem pysnej, ze jsme nakonec donutili cyklisty jezdit vecer alespoň s blikackama, jako ridic jsem je nesnasel a zajimavy je, ze když jsme potkavali ridice aut, tak nam blahorecili a to samy ho´vado, pak jede nalamanej jak žok z hospody a absolutne neosvetlenej, nepochopim...

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat