Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Sběratel zbraní-na zeď repliky nebo airsoftky?

Zdravím, mou vášní jsou zbraně všeho druhu a chci teď rozjet velké zaplnění zdi (v průběhu následujících let).
Nejsem si ale jistý čím. Chci je převážně na zeď tudíž airsoftky (dále AS) nebudou mít plně svoje využití, běhat po lese nebudu. Ale repliky zbraní mě možná neuspokojí. Určitě někdy budu mít chuť tu zbraň sundat, potěžkat a vystřelit si z ní. Což u repliky nebude možné. V cenách mi příjdou oba druhy srovnatelné, když mluvím o několika tisících. Problem mi připadá co jsem tak procházel e-shopy výběr. Takovouto AS asi neseženu 596-Henryovka-osmihranna-hlaven-USA-1860. Na druhou stranu AS se alespoň v ČR prodává většina stejných mi připadá modelů. Možná je řešením kompromis dle modelu některé repliky a další zase AS. Co si o tom myslíte vy nebo jak je to u vás? Najde se neairsoft hráč co je sbírá nebo myslíte, že je to zbytečné? Doporučíte mi nejlepší e-shopy s největším výběrem? A co chladné zbraně? Má cenu kupovat dekorační katanu za 3000 kč když seženu funkční za stejnou cenu? Pořád mluvím o dekoračním využití na zeď. Jak je nejlepší tolik zbraní skladovat? Máte mříž s háčky, nebo dřevěný stojan či něco lepšího? Budu rád, když dáte vědět cokoliv co vás napadne o čemkoliv ze zmíněného, vaše zkušenosti a názory.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Není čirou náhodou replika funkční zbraň? poslední
ms 20.09.2014 17:33
ms

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru