Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Sběratel zbraní-na zeď repliky nebo airsoftky?

Tak jen pro info, jak jsem dělal zbroják já.

Poprvé:
To bylo asi před 8 lety. Testovacích otázek bylo 250 a byla jen jedna správná odpověď. Dělal jsem ho u komisaře, který byl známý mého otce.
Otázky jsem se naučil přes víkend (opravdu naučil).
Na zkoušce nám rozdali testy, po 3 minutách, kdy jsem měl vyplněné teprve 4 otázky, ke mně přišel komišař, položil tu dírkovací šablonu na test, udělal u správných odpovědí tečky a říkal: Ano, máte to správně, pokračujte, pěkně zakroužkovat správné odpovědi. :-D
Při rozebírání zbraně mi nešla rozebrat malorážka, ale rozebírala se v prostoru střelnice (dle zákona se nesmí rozebírat v blízkosti palebné čáry nebo co, takže jsme vlezli do prostoru :-D). Takže jsem tam s ní chvíli kvrdlal a snažil se přijít na to, jak ji rozebrat, za chvíli mi ji komisař vzal z ruky a jen nahlas řekl, ano, dobře jste ji rozebral a složil (aby to policajtka slyšela).
Střelba na terč byla komedie. Z 5 metrů se měl trefit terč 1,5x1,5 metru alespoň 4x z 5 pokusů. Musel bych být ožralej na šrot, abych ho netrefil poslepu...

Podruhé (zapomněl jsem si ho nechat prodloužit a tak mi propadnul :-D a musel jsem ho dělat znovu už s těmi cca 500 otázkama)
Zašel jsem na střelnici za známým komisařem. Chtěl jsem si zbroják rovnou i rozšířit o kategorii E, abych mohl zbraň nosit u sebe. Komisař mi řekl, že v tom případě mohu dostat jednu z 5 variant testu, přičemž jedna byla ministerstvem vyřazena. Takže mi 4 testy. za necelý den jsem se je naučil stylem accbcdabd... a pro jistotu si udělal i tahák. :-D
Přišel jsem na zkoušku a komisař mi řekl, že vzhldem k tomu, že chci rozšířit i na kategorii E, musím udělat jeden z těch nejtěžších testů a na ty má u sebe 4 varianty a řekl mi, ať si tedy jeden vyberu. Šáhnul jsem po tom prvním, který jsem měl naučený nejlíp. Komisař si k sobě volal další, aby jim dal testy. Poslední vydal asi do 5 minut. No než ho dal poslednímu, měl jsem test vyplněný a šel mu ho odevzdat.
Zíral na mě, jestli jsem se nezbláznil, že jsem to za tu dobu nemohl ani přečíst. Na to jsem mu řekl, že já čtu rychle a už tam ni asi nevymyslím. Si ho vzal a za chvíli mi říkal: ľověče, vy to máte bez chyby, to není možný. :-D

Mnohem větší bobky jsem měl, když jsem dělal řidičák.. Zbroják je taková komedie o ničem. ;)

"příprava ke zkoušce, praktická (dobrovolné) 1.500,-Kč"

tohle je hovadina. to není relevantní náklad. testovací otázky jsou na netu, rozebrat zbraň se naučíte buď z youtube nebo si na zkoušku můžete donést zbraň vlastní, kterou rozebrat umíte...

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat