Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Idealni velikost asi neexistuje, spis mi vadi, ze posledni dobou vyrobci tlaci padla 5,5" a vic a me… nový
RedMaX 13.09.2014 07:30
RedMaX
- Samsung Galaxy SII - 4.3" - Android 4.2.2 s nadstavbou CyanogenMod (10.1.3 stable) - Po nahrání CM… nový
Satyr 13.09.2014 17:50
Satyr
Čtyřpalcový, max 4,3" a samozřejmě Android, od verze 4.0.4 nový
Martin79 14.09.2014 23:07
Martin79
Cokoliv mezi 4 a 5 palci. Dosti záleží na konkrétním kusu, jak se drží, jak má tvarované okraje atp.… poslední
Moas 15.09.2014 06:25
Moas

Idealni velikost asi neexistuje, spis mi vadi, ze posledni dobou vyrobci tlaci padla 5,5" a vic a mensich se dela cim dal mene, takze neni vyber.

Sam jsem mel 3,7" a myslel jsem si, ze to je idealni, ted mam 4,5" a zjistl jsem, ze bych maximalne snesl 5", ale vic uz ne. Zalezi to na velikosti ruky, nekdo da i tech 5,5", ale ja nemam tak velke chapadlo, nekdo zase chce nosit foun v kapse a tam se vetsinou vejde tak 4" a vic uz ne.

Pro me osobne teda idealni velikost asi ty 4,5" a snesu i +- 0,5".

Edit: OS jedine Android. :-) Teda dokud nebude dokoncene Ubuntu Touch.

- Samsung Galaxy SII
- 4.3"
- Android 4.2.2 s nadstavbou CyanogenMod (10.1.3 stable)
- Po nahrání CM naprosto
- Asi ani ne. Přemýšlel jsem několikrát nad novým telefonem, ale pak jsem si řekl - proč vlastně? Hudbu to do sluchátek přehrát umí, psát a volat taky jde, sem tam nějakou hru to taky zvládne (nehraju ty nejnovější pecky na Androidy) a vyfotit se s tím také dá. (A teď jsem si pořídil kompakt)

Cokoliv mezi 4 a 5 palci. Dosti záleží na konkrétním kusu, jak se drží, jak má tvarované okraje atp.
Používám Android i WP8.1. Oba systémy mají plusy i minusy. Vyhovují mi svým způsobem oba (plusy a minusy mají i operační systémy na PC a člověk si na ně zvykne).
iOS, potažmo iPhone bych klidně používal, je to dobrý OS, akorát nemám peníze na pořízení požadovaného HW.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru