Předmět Autor Datum
Idealni velikost neposoudim, protoze nemuzu srovnavat. Sama mam ted 4" - je to akorat do ruky, ale m…
merlouska 12.09.2014 16:04
merlouska
Měl jsem 3,7" telefon a ten mi přišel moc malý nyní mam 5" a tato velikost mi vyhovuje. Měl jsem mož…
Gumboy19 12.09.2014 16:11
Gumboy19
Momentálně mám 4,3", je to tak akorát, ale věřím, že ani 5 by mi nevadilo, přes 5 bych u mobilu jít…
GTS 12.09.2014 16:29
GTS
Mám Lumii 920, ta má 4,5"; což mi vyhovuje. Míval jsem i N8 (3,7") a v porovnání s tím mi ta Lumia p…
Dale Cooper 12.09.2014 16:33
Dale Cooper
Můj má 4,2 a plně mi to vyhovuje. Ale ne palců, nýbrž centimetrů. A ani nepotřebuji, aby byl telefon…
L-Core 12.09.2014 16:44
L-Core
Otázka v nadpisu je úplně špatně, protože úhlopříčka displeje má jen trochu společného s velikostí a…
Potkan007 12.09.2014 17:02
Potkan007
Mám telefon s 3,7" displejem a velikostí je tak akorát. Větší bych nechtěl (už i tak je mi ta placka…
Niko Bellic 12.09.2014 17:17
Niko Bellic
7" Vic se nevejde do kapsy a blbe se drzi jednou rukou. A min je zase min, a ja radsi vic nez min.
bahno 12.09.2014 20:33
bahno
Mám 4,2 BlackBerry OS 10 Ano Možná za iPhone Jsem spokojený s tím, co mám. Velikost mezi 4-4,5 mi p…
Mayhem 12.09.2014 20:47
Mayhem
BlackBerry nejsou špatné telefony, líbí se mi Z30 a nedávno představený Passport, který vypadá zvláš…
Gumboy19 12.09.2014 22:38
Gumboy19
Idealni velikost asi neexistuje, spis mi vadi, ze posledni dobou vyrobci tlaci padla 5,5" a vic a me…
RedMaX 13.09.2014 07:30
RedMaX
- Samsung Galaxy SII - 4.3" - Android 4.2.2 s nadstavbou CyanogenMod (10.1.3 stable) - Po nahrání CM…
Satyr 13.09.2014 17:50
Satyr
Čtyřpalcový, max 4,3" a samozřejmě Android, od verze 4.0.4
Martin79 14.09.2014 23:07
Martin79
Cokoliv mezi 4 a 5 palci. Dosti záleží na konkrétním kusu, jak se drží, jak má tvarované okraje atp.… poslední
Moas 15.09.2014 06:25
Moas

Otázka v nadpisu je úplně špatně, protože úhlopříčka displeje má jen trochu společného s velikostí a nic s tvarem. Můj Samsung má při 5" zaoblené rohy, drží se mi dobře, ale víc už bych nechtěl. Tehdejší konkurent, Sony Xperia Z, mi je v ruce i přes stejnou úhlopříčku nepříjemný, na moji ruku má moc hran. LG G2 se mi drží při větší úhlopříčce dobře, zatím co hranatý iPhone 5S mi s 4" do ruky ne a ne padnout.

Jinak mé telefony mají 4" a 5", paradoxně mi oba sednou do ruky tak stejně. Galaxy S4 šetří místem kolem obrazovky, je zakulacený. Lumia 520 místem plýtvá a má jen lehce zakulacené rohy.

Mám telefon s 3,7" displejem a velikostí je tak akorát. Větší bych nechtěl (už i tak je mi ta placka někdy v kapse nepříjemná). Takže jsem hlasoval pro první možnost.
Nějak mi nepřirostlo k srdci, že bych telefon používal na nějaké složitější brouzdání po netu, sledování filmů nebo čtení knih. Na to mám NTB a někdy v budoucnu možná pořídím tablet (ani ten nechci moc velký, ipad mini se mi zdá ok).

Mám
4,2
BlackBerry OS 10
Ano
Možná za iPhone

Jsem spokojený s tím, co mám. Velikost mezi 4-4,5 mi přijde ideální, víc bych nechtěl, kdo se s tím má pořád tahat... ty okolo 6" nechápu vůbec. to bych si koupil rovnou tablet.
Telefon bych neměnil. Wp mě neoslovily, android... nechci a na iPhone nemam prachy, takže volba jasná. trošku mi vadí malá výdrž baterky, chtělo by to upravit... to je ale asi u všech smartphonů. pokud by se mi moje z10 rozbila, asi bych stáhnul po BlackBerry znovu, krom baterky nemůžu říct jediné křivé slovo.

BlackBerry nejsou špatné telefony, líbí se mi Z30 a nedávno představený Passport, který vypadá zvláštně, jen je škoda že je BlackBerry na hranici s HTC a za chvilku nikdo nebude vědět co to BlackBerry je (můj názor). Asi bych si musel chvilku zvykat a hlavně se učit gesta, ale to není zase až tak velký problém

Idealni velikost asi neexistuje, spis mi vadi, ze posledni dobou vyrobci tlaci padla 5,5" a vic a mensich se dela cim dal mene, takze neni vyber.

Sam jsem mel 3,7" a myslel jsem si, ze to je idealni, ted mam 4,5" a zjistl jsem, ze bych maximalne snesl 5", ale vic uz ne. Zalezi to na velikosti ruky, nekdo da i tech 5,5", ale ja nemam tak velke chapadlo, nekdo zase chce nosit foun v kapse a tam se vetsinou vejde tak 4" a vic uz ne.

Pro me osobne teda idealni velikost asi ty 4,5" a snesu i +- 0,5".

Edit: OS jedine Android. :-) Teda dokud nebude dokoncene Ubuntu Touch.

- Samsung Galaxy SII
- 4.3"
- Android 4.2.2 s nadstavbou CyanogenMod (10.1.3 stable)
- Po nahrání CM naprosto
- Asi ani ne. Přemýšlel jsem několikrát nad novým telefonem, ale pak jsem si řekl - proč vlastně? Hudbu to do sluchátek přehrát umí, psát a volat taky jde, sem tam nějakou hru to taky zvládne (nehraju ty nejnovější pecky na Androidy) a vyfotit se s tím také dá. (A teď jsem si pořídil kompakt)

Cokoliv mezi 4 a 5 palci. Dosti záleží na konkrétním kusu, jak se drží, jak má tvarované okraje atp.
Používám Android i WP8.1. Oba systémy mají plusy i minusy. Vyhovují mi svým způsobem oba (plusy a minusy mají i operační systémy na PC a člověk si na ně zvykne).
iOS, potažmo iPhone bych klidně používal, je to dobrý OS, akorát nemám peníze na pořízení požadovaného HW.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru