Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Američtí váleční štváči sestřelili mírovou družici.
karel 09.09.2014 19:29
karel
To mi připomnělo vtip "zo vrémja" studené války: Zpráva ČTK. Americký tank zahájil palbu na pokojně…
mif 09.09.2014 20:03
mif
Studená válka, to byly časy! Neustálé přetahování o to, kdo je lepší. Američané vymysleli škrabku n…
IQ37 09.09.2014 20:14
IQ37
Sověti zajali americkou loď, která potopila jejich ponorku. Výslech kapitána /transkripce do latinky…
mif 09.09.2014 20:36
mif
Policajti po nezdařeném rozhovoru s cizincem: "Ty vole, já se ti nějak cejtím trapně, neměli bysme s… poslední
Zarniwúp 22.09.2014 18:29
Zarniwúp

Studená válka, to byly časy!

Neustálé přetahování o to, kdo je lepší. Američané vymysleli škrabku na brambory a pozvali sovětskou delegaci, aby se předvedli. Nasypali do škrabky metrák brambor, stiskli tlačítko, ozval se rachot a za chvíli ze škrabky vypadly oškrábané brambory.

Rusové to samozřejmě nemohli nechat jen tak, tak po půl roce pozvali na oplátku americkou delegaci, aby jim předvedli svoji verzi škrabky na brambory. Škrabka - velká jako prase, vyklopili do ní vagón brambor, stiskli vypínač a... NIC! Po čtvrthodině se na boku mašiny otevřely dvířka, vylezl mužík v rubašce a hlásí: "Ostatní to zasypalo a já se na to sám můžu vysrat!"

Sověti zajali americkou loď, která potopila jejich ponorku. Výslech kapitána /transkripce do latinky/:

Nu, počemu vy potopili naš podmorskij korabl?

E?

Počemu vy potopili naš korabl?

E?

Deutsch sprechen?

E?

Parlez-vous francais?

E?

Do You speak English?

Yeah, yes, of course!!!

Nu, počemu vy potopili naš podmorskil korabl?

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru