Předmět Autor Datum
Na co potřebují Rusové špionážní družice, když jsou to přece největší zastánci míru? To zlé Spojené…
Niko Bellic 09.09.2014 18:16
Niko Bellic
Jenom počkej, Rusům spadla družice, tak to jim USA hnedky pošle nějaký humanitární konvoj na záchran…
IQ37 09.09.2014 18:56
IQ37
Taky pravda, co jinéhu už ti zbývá než tuta fraška, když nemáš vůbec žádné argumenty... Ale užij si…
Roker 09.09.2014 19:05
Roker
Moc to prožíváš. Pokud jim to nic neponičilo, nikoho nezranilo apod. tak se akorát budou chvíli háda…
Niko Bellic 09.09.2014 19:06
Niko Bellic
Furt něco padá. :-)
Zarniwúp 09.09.2014 19:06
Zarniwúp
Jo. Já jsem před chvílí padl do pelechu :)
L-Core 09.09.2014 19:19
L-Core
Třeba to je začátek Usamajdanu. Zaorálek by je tam měl jet podpořit, spolu s ochrapou.
IQ37 09.09.2014 19:25
IQ37
Američtí váleční štváči sestřelili mírovou družici.
karel 09.09.2014 19:29
karel
jj, chtějí v USA rozpoutat peklo! Ale to se jim nepodaří, protože to už tam je. :-D
IQ37 09.09.2014 19:41
IQ37
To mi připomnělo vtip "zo vrémja" studené války: Zpráva ČTK. Americký tank zahájil palbu na pokojně…
mif 09.09.2014 20:03
mif
Studená válka, to byly časy! Neustálé přetahování o to, kdo je lepší. Američané vymysleli škrabku n…
IQ37 09.09.2014 20:14
IQ37
Sověti zajali americkou loď, která potopila jejich ponorku. Výslech kapitána /transkripce do latinky…
mif 09.09.2014 20:36
mif
Policajti po nezdařeném rozhovoru s cizincem: "Ty vole, já se ti nějak cejtím trapně, neměli bysme s… poslední
Zarniwúp 22.09.2014 18:29
Zarniwúp
internet šlape, na poli za vsí je raketovésilo zavrené- takže asi fake:-D
kamzl 09.09.2014 20:59
kamzl
Právě tohle předpovídá, že bude nějaký průser. :-)
IQ37 09.09.2014 21:16
IQ37
Obama si to líbit nenechá. Už v tuto chvíli se přesunují 2-3 americké družice nad území Ruska, aby v…
Jan Fiala 22.09.2014 18:15
Jan Fiala

Na co potřebují Rusové špionážní družice, když jsou to přece největší zastánci míru? To zlé Spojené státy a NATO vyvolávají všechny konflikty. Tvrdí to všichni, vidím je přispívat na ynternet, to je ten seznam, jak zapnu počál, tak se objeví. Tak se vspamatujte lydičky..

Jenom počkej, Rusům spadla družice, tak to jim USA hnedky pošle nějaký humanitární konvoj na záchranu matičky Rusi. Reportéři ČT jej budou doprovázet celou cestu a čekat, jestli z něj "náhodou" něco nevypadne, aby konečně poznali kvalitní americký žrádlo!

V Česku bude referendum o tom, jestli američanům pomůžeme/nepomůžeme odstraňovat katastrofální následky pádu zákeřné ruské družice. Určitě po pádu ozářila atomem ryby široko - daleko! Možná se nakonec ukáže, že ji sestřelili dobří američané... černošského původu... anebo jejich spřátelená Laj Kajda.

A už jsou tady první zprávy: MO RF demontovalo zprávy o výbuchu ruské družice nad USA

Tak to je teda neštěsí. Ono tam nic nevybuchlo? To zas nebude o čem debatovat?!

Studená válka, to byly časy!

Neustálé přetahování o to, kdo je lepší. Američané vymysleli škrabku na brambory a pozvali sovětskou delegaci, aby se předvedli. Nasypali do škrabky metrák brambor, stiskli tlačítko, ozval se rachot a za chvíli ze škrabky vypadly oškrábané brambory.

Rusové to samozřejmě nemohli nechat jen tak, tak po půl roce pozvali na oplátku americkou delegaci, aby jim předvedli svoji verzi škrabky na brambory. Škrabka - velká jako prase, vyklopili do ní vagón brambor, stiskli vypínač a... NIC! Po čtvrthodině se na boku mašiny otevřely dvířka, vylezl mužík v rubašce a hlásí: "Ostatní to zasypalo a já se na to sám můžu vysrat!"

Sověti zajali americkou loď, která potopila jejich ponorku. Výslech kapitána /transkripce do latinky/:

Nu, počemu vy potopili naš podmorskij korabl?

E?

Počemu vy potopili naš korabl?

E?

Deutsch sprechen?

E?

Parlez-vous francais?

E?

Do You speak English?

Yeah, yes, of course!!!

Nu, počemu vy potopili naš podmorskil korabl?

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru