Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Zajímavý článek nejen o ISIS

Až padesát procent žen znásilňují jejich vlastní muži. To si má cérka nechat? Potenciálního úchyla? Nebo plod znásilnění? ... omluva

Ale jo, jsem schopen takový pohled pochopit, ne s tím souhlasit a vůbec ne to brát jako že je to dobře a o nic nejde. Jiná řešení určitě jsou... Adopce a podobně. Spíš jsou interrupce řešením následku celého stylu, toho, jak se žije. Je mi taky jasné, že ideál zkrátka není dosažitelný.
Na tvojí sestřenku jsem nenarážel; ani na Deža. Spíš posloužili jako příklad. Když už jsi nakousl prostředí - bydlím v místech, kde tito nepřizpůsobiví nežijí. Snad proto, že naše část Prahy (Dejvice, Střešovice...) je dosud spíš nóbl (tím netvrdím, že jsem nóbl, naše rodina sem byla zaváta shodou náhod; můj děd byl chudý pekař) a snad se tak děje i díky dlouhodobému osazenstvu na radnici. Takže, ač s nimi nežiju po boku a doufám, že to tak i zůstane, taky je nemusím.
Půjdu se naložit do peří, jsa napojen tříletým jamajským rumem z Lidlu (tímto zdravím brtníka).
Dobrou :-)

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat