Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Potřebují vůbec žáčci tablety, nebo notebooky?

No nevim, kdyz odhledneme od nejake tradice, ale budeme k tomu pristupovat ciste racionalne, tak proc se vubec ucit rucne psat? Nevidim okolo sebe lidi, kteri by brali do ruky propisku a psali. Kdyz se podivam na sebe, tak sice ted zrovna jsem zmenil praci a v te soucasne na stole propiska je a obcas s ni nejakou drobnou poznamku napisu a zrovna dneska jsem po napsani asi 5 slov konstatoval, ze po nejakych 7 letech bez propisky to nebylo uplne jednoduche a to jsem psal tiskacim. V predchozi praci jsem totiz psal pouze a jen do PC a teda na klavesnici. Myslim, ze soucasni studenti mnohem vic potrebuji umet psat obstojne na PC nez psacim rucne. Jiste muzes rict, ze i psanim se rozviji osobnost, ale to i treba kreslenim a taky snad vytvarna vychova porad ve skolach je, ale je to okrajovy predmet a psani je totez, dokonce by mozna nebylo od veci to spojit a psani trenovat v ramci vytvarky, psaci pismo urcite, to stejnak v zivote clovek prakticky nijak nevyuzije.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat