Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Rusko vysílá humanitární konvoj na Ukrajinu

Každopádně není co dodat a nelze než souhlasit (alespoň z mé strany). Já se snažil přijít na to, jestli lidé jako IQ tyto skutečnosti nevidí, nebo si je vysvětlují jinak (podle mě proti logice a zdravému rozumu), anebo jim je to všechno protě a jednoduše u prdele, protože "Rusko forever" (azbuku neumím).

Ono to totiž působí až komicky, když vidíš tu bezmeznou oddanost Rusku, někdy mi připadá že kdyby putin hodil bobek a prohlásil, že je to nutela, tak si to tito lidé s klidem namažou na chleba, ale pokud ty o něčem co jde z ruské strany pochybuješ, tak jsi "zmanipulovaný, chycený do sítě, hloupý" a já nevím co ještě... To fakt rozum nebere a proto jsem se snažil narovinu zeptat abych třeba trochu víc pochopil, ale......................

Ono je to všechno ale asi úplně jedno, ty, já a spousta dalších lidí musí a chce o věcech přemýšlet, hledat souvislosti, porovnávat s minulostí a pak si udělá názor. Tito lidé to mají o dost jednodušší, mají svoji víru a ta prostě stačí ;-)

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat