Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Upracuj se k smrti - francouzský dokument o šikaně v práci - CZ dabing

Přesně jak říkáš, sám píše, že

v práci jsem podělal jednu věc

Takže je si vědom své chyby a v podstatě i její závažnosti. Chybu vlastně i uznává

Vím, že jsem si měl zkontrolovat co posílám, ale stalo se.

ale jediné co ho zajímá jsou prachy

Kdyby mi dala výpověď na hodinu, mám nárok na odstupné?

Takže s výpovědí by se i smířil, ale nezapomene se zeptat, zda z ní aspoň něco "vytříská"...

Další fabulování s nemocenskou (tedy pardón s "jít marodit") už jen dokresluje co je dotyčný zač.

Já se zrovna před nějakou dobou nechal zaměstnat po 11 letech podnikání a jsem spokojen, ale je mi kolikrát k zblití z lidí co tam vidím kolem sebe. Firma co platí velmi dobře, benefity jako 13. 14. plat (ano berou i dělníci, abych to zase někomu nemusel vysvětlovat), 25dní dovolené a já nevím co všechno, ale pořád slyšíš jenom že je všechno "NA PÍČU". "Němci (je to Německý koncern) berou víc, práce je moc, ty směny jsou hrozné, papláši v kanelářích hovno dělají a blá blá blá. Ale pak slyšíš co si ukradli domů, jak vyjebávají z nemocenskou, kde se dá fajně zašít atd.

Já říkám NASRAT! Dlouhý bič a malý dvorek na takové zmrdy... No a kdo se jich může zastávat? No to je přece nabíledni, někdo se stejným smýšlením a pokřivenou morálkou jako oni sami. Pak se není čemu divit.
Já vznesl jenom otázku, kolik takových je... Co myslíš Ty Zarni?

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat