Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Upracuj se k smrti - francouzský dokument o šikaně v práci - CZ dabing

:-D A hele, další ubohý vykořisťovaný těmi zlými úspěšnými (nebo jak to bylo). Vždyť on jenom něco fatálně posere a ještě by rád odstupné :-D:-D:-D No a když ne, tak aspoň "jít marodit" (taky super výraz, já nevím, ale buď jsem nemocný nebo ne. Tento výraz jsem ale slyšel hromadně jenom tady "na východě", což taky o něčem vypovídá)

Tak schválně, kolik si myslíte, že zaměstnanců uvažuje podobně jako tento vyjebaneček? Osobně jich taky "pár" znám... S takovými lidmi musí firma jen vzkvétat :-D

Ale co, v rámci sociálního smíru a spravedlnosti navrhuji zákon, že pokud zaměstnanec něco zkurví svou leností, neschopností, nebo lajdáctvím, nejen že bude nepropustitelný, protože paragraf o hrubém porušení pracovních povinností je asociální, ale navíc za to nese vinu výhradně a jen majitel firmy, on si ho přece vybral a proto bude jeho firma............znárodněna? Je to spravedlivý zákon přesně v tom duchu, jako když od přesocializovaných jedinců slýchávám, že za dlužníky je zodpovědný věřitel - neměl jim půjčovat! Tak co, kdo mě podpoří?

Svět se v prdel obrací.... :-/

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat