Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Sázka v Tipsportu - oprávněnost výhry

Jen čistě akademicky, je jasný, že stačí, když se zeptám přímo v Tipsportu a tam mi řeknou, že smolík.
Zase jsem si jednou za x let vsadil. Dva zápasy. Předkolo ligy mistrů. Oba jsem sázel "na postup", ne na vítězství. Jeden FC Kodaň, co v prvním zápase remizovali - to vyšlo, vyhráli 2:0. Druhý na Celtic, co v prvním zápase prohráli 1:4 s Legií. No a ti neschopáci prohráli i doma 0:2.
No jo, ale dnes otevřu zprávy a amatérští bafuňáři z Legie na poslední čtyři minuty poslali na hřiště hráče v trestu a protože nejsou Real, nebo Manchester, tak to mají kontumačně 3:0. Přesně to, co Celtic potřeboval na postup, takže postupuje.
Co s tím tiketem? Člověk by řekl, že jsem se trefil, nedával jsem na zápas, výsledek, ale na postup....

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Pokud je jakákoliv Událost řádně ukončena a poté je kontumována (diskvalifikace, doping apod.) , pla…
karel 08.08.2014 14:14
karel
pro provozování internetové kurzové sázky Pre podanie priamo v kancelárii sú iné podmienky a ak to… poslední
10.08.2014 13:28

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru