Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Sázka v Tipsportu - oprávněnost výhry

Jen čistě akademicky, je jasný, že stačí, když se zeptám přímo v Tipsportu a tam mi řeknou, že smolík.
Zase jsem si jednou za x let vsadil. Dva zápasy. Předkolo ligy mistrů. Oba jsem sázel "na postup", ne na vítězství. Jeden FC Kodaň, co v prvním zápase remizovali - to vyšlo, vyhráli 2:0. Druhý na Celtic, co v prvním zápase prohráli 1:4 s Legií. No a ti neschopáci prohráli i doma 0:2.
No jo, ale dnes otevřu zprávy a amatérští bafuňáři z Legie na poslední čtyři minuty poslali na hřiště hráče v trestu a protože nejsou Real, nebo Manchester, tak to mají kontumačně 3:0. Přesně to, co Celtic potřeboval na postup, takže postupuje.
Co s tím tiketem? Člověk by řekl, že jsem se trefil, nedával jsem na zápas, výsledek, ale na postup....

Předmět Autor Datum
Pokud je jakákoliv Událost řádně ukončena a poté je kontumována (diskvalifikace, doping apod.) , pla…
karel 08.08.2014 14:14
karel
Musíš bejt tak rychlej? :-D
Zarniwúp 08.08.2014 14:15
Zarniwúp
pro provozování internetové kurzové sázky Pre podanie priamo v kancelárii sú iné podmienky a ak to… poslední
10.08.2014 13:28

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru