Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Uhození ženy

Ahoj, vím že poradna.net je poradna s hodně aktivními uživateli a přehledností, tak píšu sem. A chtěl bych slyšet váš názor. Nejedná se o nic s PC, internetem... Ale mezilidské vztahy.
Začnu takhle.
Jsem klidnej člověk, který se vyhýbá veškerému násilí. Jen tak mě nic nerozčílí, ale pokud je to přes hranici tak to začíná být celkem zlý, ale furt se dokáži celkem kontrolovat.
A teď k případu s kterým si nevím rady.

Mám kamaráda, ten má sestru.
Bral bych jeho sestru jako kamarádku, ale po tom jak se chová se to opravdu nedá. Dělá mi strašné naschvály, provokuje mě, strká do mě, mlátí do mě, uráží mě. Chová se jako Pí**, a to nejen ke mě. Ale asi nejvíc ke mě protože si nechám všechno líbit. Ale když mi to začne opravdu líst krkem, tak jí Slušně poprosím ať toho nechá. To udělám několikrát.
Ale včera mě tak strašně naštvala, byli jsme venku a ona se k nám přidala. Dělala mi strašné nervy, pak už jsem toho měl dost, už jsem cítil, že už toho je moc tak jsem se zvedl a odešel, ani jsem se nerozloučil s ostatníma... Kámoš mě doběhl a šel se mnou. Aby toho nebylo málo ona nás doběhla a běžela napřed. To by mi ani tak nevadilo, ale jak probíhala kolem mě Tak jen řekla: "Jsem si nemyslela, že jsi tak urážlivej". To už jsem málem explodoval vzteky a chtěl jsem se za ní rozběhnout a dát jí pořádnou do držky, že by se objevila na nějaké ze stránek pro dospělé v kategorii hnus.
Chtěl bych se tedy zeptat jak by jste se zachovali vy?
Samozřejmě jsem jí nic neudělal, zachoval jsem se podle toho, že ženský se nemlátí. Ale ona se jak ženská nechová -.-

Chtěl jsem se tu hlavně vykecat, protože od včera mám zkaženou náladu. A potom co jsem to tu sepsal se mi celkem ulevilo.

Předmět Autor Datum
Vyvinul bych maximální úsilí ve směru omezení styku s ni. Prostě bych se jí vyhýbal a snažil se ji i…
Dale Cooper 24.07.2014 18:49
Dale Cooper
Určitě se jí líbí, že mě rozčiluje, protože je to kazisvět. Navíc se chová hnusně i k jejímu přítelo…
ROFLMAO 24.07.2014 19:02
ROFLMAO
Zkus naprosto nereagovat, jako kdyby nebyla, nic neříkala. Bude to těžké, ale může to být trochu úči…
Dale Cooper 24.07.2014 19:06
Dale Cooper
a Jak mám nereagovat na to, když do mě bude mlátit? a nemláti zrovna málo. Vyhejbám se jí, ale ona s…
ROFLMAO 24.07.2014 19:08
ROFLMAO
nedokážu někomu říct, že sním nechci bejt venku Zkus to. Zpočátku budeš mít blbý pocit, ale ten pře…
Dale Cooper 24.07.2014 19:21
Dale Cooper
Jinak se sní nestýkám vůbec. Jen teď když přijela kámoška tak ona je na prázdninách ve vedlejší vesn…
ROFLMAO 24.07.2014 22:32
ROFLMAO
Vyhybaj sa jej a ju to bude iba tesit... to je napisane v obcianskom zakonniku ze zeny sa nebiju? Ib…
kingdomcome1 24.07.2014 19:09
kingdomcome1
U mna neplati mudrejsi ustupi.. ked si dievca dovoli udriet.. zasiahnem aj ja
kingdomcome1 24.07.2014 19:10
kingdomcome1
Zásadní je, kolik jí (a vlastně i tobě, kamarádovi) je let. Jiné to bude v 17, jiné v 45 :-) Ignoro…
L-Core 24.07.2014 19:36
L-Core
Je mi 19 jí je 17. Hlavně se o nic nesnaží je taková na všechny i na holky... Ale nejvíc schytám já.…
ROFLMAO 24.07.2014 22:20
ROFLMAO
Ona snad ani nemá své vlastní kamarády jak se chová, ona jen zná ty kteří znají jeho bráchu.
ROFLMAO 24.07.2014 22:24
ROFLMAO
Tak jsi chlap, dej jí slušně najevo, jak je to trapný a prostě jí to vážně řekni, jestli toho nenech…
GTS 24.07.2014 22:26
GTS
Vzal bych ji gumovou kachničkou přes palici, až by si nadělala do plínek.
karel 24.07.2014 19:47
karel
Tím myslíš gumovou kachničku, uvázanou na klacku? :-D
IQ37 24.07.2014 20:45
IQ37
Tím klackem myslím skutečný klacek.
IQ37 25.07.2014 00:20
IQ37
Skutečný = dřevěný!
IQ37 25.07.2014 00:20
IQ37
to už nespravíš.. :-D
touchwood 26.07.2014 18:45
touchwood
Zkusím to: Vzal ji gumovým klackem přes kachničku. Lepší? :-D
IQ37 26.07.2014 20:03
IQ37
Třeba přesně o tohle jí jde a možná ten klacek ani nemusí být gumovej, ale originál.
Prasak 26.07.2014 21:12
Prasak
:-D
Mayhem 28.07.2014 20:59
Mayhem
Kolik je ti roků? Pamatuj si tohle: Pravda a láska nikdy nezvítězila. Jsou to populistické kecy. A z…
IQ37 24.07.2014 20:43
IQ37
Asi se te snazi uhnat. :-) Takze zalezi taky na tom, jak vypada, bud ji pozves na rande nebo ji pros…
RedMaX 24.07.2014 20:44
RedMaX
Snad km, ne?
IQ37 25.07.2014 00:22
IQ37
Pro zákaz styku stačí nedovolit přiblížení na 30 centimetrů a i to je pro většinu zbytečně moc.
karel 25.07.2014 00:24
karel
Bohužel tato vzdálenost nezabrání vyškrábání očí! Proto navrhuju raději 100 km! Jsou fakt nebezpečné…
IQ37 25.07.2014 12:40
IQ37
Podla toho čo čítam má zjavne znížený intelekt. Vážne navrhni jej rodičom umiestnenie do ustavu aleb…
25.07.2014 01:23
Tak je jasny ze nejhorsi je srazka s blbcem ze...to nekdy nepomuze vubec nic. nicmene zkus ji to tro…
kacislavka 25.07.2014 16:23
kacislavka
vrazednym pohledem a s vycenenymi zuby ji poslat nekam ...a syčet přitom jako zmije! :-D
IQ37 25.07.2014 17:24
IQ37
Nebo si u ní pořádně usrat, a má pokoj.
Chocholoušek 25.07.2014 21:59
Chocholoušek
Aby výsledkem ale nebylo jen to, že v širokém okolí ona děva rozšíří novou přezdívku tazatele, Prďoc…
L-Core 26.07.2014 15:12
L-Core
Pořádnej slovní kotel, to pomůže vždycky :-D
Metride 25.07.2014 21:47
Metride
V životě bych nebacil babu. Ani hnusnou arogantní a násilnickou sufražetku. Ve tvém případě bych zvo…
mif 26.07.2014 02:04
mif
V životě bych nebacil babu. Oko za oko, zub za chrup! Ony nás taky nešetří. :-)
IQ37 26.07.2014 14:20
IQ37
biti-zen-v-islamu
jirka44 28.07.2014 17:55
jirka44
Ty stránky jsou spíše projevem nepochopení islámu a v podstatě demagogie a podporou západní agrese v…
IQ37 28.07.2014 18:21
IQ37
To je jedno, ikdyz to jsou krestanske stranky napadajici islam, vubec to nevadi, jen at se nabozenst…
RedMaX 28.07.2014 18:24
RedMaX
Jedno to není, ono to dostihne všechny, nejenom věřící - nevěřící, fanatiky - nefanatiky. A to teprv…
IQ37 28.07.2014 18:29
IQ37
Nezapomeň na sionisty! Takový ortodoxní žid je mnohokrát horší než 50 islamistů. poslední
Chocholoušek 30.07.2014 10:47
Chocholoušek

Vyvinul bych maximální úsilí ve směru omezení styku s ni. Prostě bych se jí vyhýbal a snažil se ji ignorovat... Ale asi nebude jednoduché, se jí vyhýbat, jestli třeba bydlíš na menším městě/vsi a ještě navíc je to sestra kamaráda. Kolik je jí prosím let? Rozhodně bych jí ale do držky nedával. Spíš jí vyš__ej mozek z hlavy :-)
Možná ji to rajcuje, když se rozčiluješ. A jak se říká - co se škádlívá a tak dále.

Určitě se jí líbí, že mě rozčiluje, protože je to kazisvět. Navíc se chová hnusně i k jejímu přítelovi(se divim,že sní ještě je, ale tam bude jinej důvod proč sní je.) a jeho bráchovi i ke kamarádům, ale ti si to nenechávaj tolik líbit. Ty jí většinou seřvou, ale já bych jí nemohl seřvat. Vydržim dost, ale já neřvu já konám. Řvaním nic nevyřešim. Protože pak stejně provokuje po nějaký době znova.

Jinak se sní nestýkám vůbec. Jen teď když přijela kámoška tak ona je na prázdninách ve vedlejší vesnici a ona tam bydlí taky...
Dneska jsme byli taky venku a naštěstí snáma nešla :)
jinak se jí snažím vyhýbat jak to jde, ale když přijedem pro jejího bráchu tak jediný co dělá je že nás fakuje a vykřikuje nadávky -.-". Ona se nechová jak ženská. a ty nadávky myslí upřímně...
Nebo když jdu knim tak jediný co dělá domě mlátí, má blbý připomínky, debilní kecy...A to je prostě na pěst.

Zásadní je, kolik jí (a vlastně i tobě, kamarádovi) je let. Jiné to bude v 17, jiné v 45 :-)

Ignorovat, případně (máš-li na to tu správnou výřečnost) inteligentně uzemnit, zesměšnit. V žádném případě nedávat najevo explozi nervů a už vůbec ne se snižovat k tomu, že bys jí plesknul!

Třeba přesně o tohle jí jde a možná ten klacek ani nemusí být gumovej, ale originál.

Kolik je ti roků? Pamatuj si tohle: Pravda a láska nikdy nezvítězila. Jsou to populistické kecy.
A za druhé: Škoda rány, která padne vedle a Na hrubý pytel, hrubá záplata.
Pokud si necháš srát na hlavu, nic se nezmění.

Asi se te snazi uhnat. :-) Takze zalezi taky na tom, jak vypada, bud ji pozves na rande nebo ji proste rekni, ze fakt neni tvuj typ a ze vypada tak osklive, ze bys s ni nikdy nic mit nemohl. :-D Ovsem nekterou ani to neodradi, pak jedine soudni zakaz priblizeni na 50m. :-/

Podla toho čo čítam má zjavne znížený intelekt. Vážne navrhni jej rodičom umiestnenie do ustavu alebo minimálne do špeciálnej školy. Ak ak je náhodou mentálne v poriadku, tak potom jej už tak do smiechu si nebude.

Tak je jasny ze nejhorsi je srazka s blbcem ze...to nekdy nepomuze vubec nic. nicmene zkus ji to trochu oplacet - nebyt vulgarni (jsi prece inteligentni a mas uroven), zkusit ironii, zesmesnit ji jinak ale s nadhledem...pokud to nepomuze no je to iq tykve a jediny co jde tak ignorovat. mlatit bych se urco nenechala a ju bych taky nemlatila - nejsi primitiv nicmene pokud se ti chysta dal facku tak ji vzdycky muzes tu ruku chytit, durazne podrzet, vice zmacknout, a z nekolika cm, vrazednym pohledem a s vycenenymi zuby ji poslat nekam...vetsinou ma takovy vadny chovani nejaky duvod...

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru