Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Telefonní agenti - doba hovoru

Ahoj, nemáte někdo údaje, ze kterých k tomu dojít, případně to nevíte? Jaké mají ceny volání tzv. agenti, kteří nabízejí mobilní tarify, slipy od švýcarské firmy, "levnější" elektriku?
Existuje nějaký limit hovoru, který nesmí být překročen? Ať už z důvodu, že prostě delší doba hovoru agenta s kolouškem je možná neefektivní a za druhé průměrná doba, kdy kdy se náklady agenta na hovor vyrovnajím vejvaru ze získání kolouška (což může být různé podle typu "služby"- především mě zajímají nabízeči tarifů.

Předmět Autor Datum
Řekl bych, že je to na zvážení oněch nabízečů (jejich firem). Určitě neplatí za provolané minuty, al…
L-Core 19.06.2014 08:40
L-Core
Mě kdysi volala nějaká ženská (asi začátečník), dovolala se do hlasové schránky a myslela si, že jse…
Niko Bellic 19.06.2014 21:41
Niko Bellic
Nie nic take neexistuje. operatori su plateny za telefonovanie.
fleg 19.06.2014 21:24
fleg
Přesně tak. A navíc mají neomezené tarify, takže délka hovoru je tak jako tak nestojí nic.
Flash_Gordon 30.07.2014 22:10
Flash_Gordon
Když mi takový telefonista zavolá a mám čas, tak si ho vychutnám. Nechám ho mluvit a když vycítím, ž… poslední
Zerozero 08.08.2014 02:28
Zerozero

Řekl bych, že je to na zvážení oněch nabízečů (jejich firem). Určitě neplatí za provolané minuty, ale mají od telekomunikačních společností měsíční paušál.

Dělej si statistiku :)
Když volají mě (zřídkakdy), nechám je mluvit a telefon položím na stůl. Někoho to přestane bavit do půl minuty, někdo vydrží výrazně déle. Nakonec ale všichni zavěsí.

Když mi takový telefonista zavolá a mám čas, tak si ho vychutnám. Nechám ho mluvit a když vycítím, že mi už řekl vše, co má nacvičené, tak projevím zájem, a začnu se vyptávat na podrobnosti. On má dojem, že už má skoro někoho jistého a ochotně odpovídá. Ptám se na další detaily a prodlužuji hovor jak se dá.
Asi po čtvrthodině, když už mě to přestává bavit mu sdělím, že o výrobek nemám zájem.
Někdy se nezmůže ani na odpověď a zavěsí. Představuju si jak je vzteklej, že za zbytečně strávený
čas mohl obvolat několik jiných potenciálních zákazníků a se mnou jen ztratil čas. :puff:

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru