Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem škoda felícia -tajomný prolém

najprv to bolo po prekroceni 100km/h, po vymene silonov sa to sice zlepsilo, ALE prejavi sa to po prejdeni cca.100km a znova pri rychlosti nad 100km/h, to je samozrejme diskutabilne,ten problem tam je a zatial nikto nam neporadil,na co sa zamerat. skratka tam nieco neladi a nevieme, v ktorej casti auta hladat problem,kedze zjavne zavady su odstranene a veci tikajuce sa riadenia a kolies su v poriadku. naozaj by som nerada dala cele auto rozobrat a zlozit znova, len ma zaujimal nazor vacsiny, ci niekto sa s niecim podobnym nestretol.ja chapem,ze ma svoj vek,ale je naozaj v dobrom stave,nikdy ziadne zavady velkeho rozsahu, nie je vyjazdena ani nic podobne,len skratka teraz sa nieco deje a nevieme to odstranit. skusili sme tri rozne servisy,vsade rovnaka odpoved - nijaka chyba sa nenasla,vymenili sme prevodovy olej, skuste....vymenili sme jeden silon, skuste, bolo zle puzdierko riadenia -skuste. a skusame a uz naozaj je to na nervy,ked to nejazdi ako ma.a mechanik s rokmi praxe len tape a hlada a stale nevie, tak nech vrati vyucny ist :) pol dna auto na kanaly a nic nevyriesene.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat