Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem škoda felícia -tajomný prolém

Fajne, som netusil, ze raz budeme na debatach mudrovat nad tajomnou feldou.
Dnes som prvy den na ryzovke a mam kreativne myslenie, takze skusim vylovit nieco z mojej minulosti, kedze som studoval strojarinu.
Pomerne obsiahly popis problemu, ale stale mi tam chyba par veci.
Podla popisu dojde pri vyssej rychlosti k vibracii nejakeho pohybliveho elementu. Prave tu by bolo dobre vediet, ci to suvisi s rychlostou vozidla alebo otackami motora, pripadne prevodovym stupnom.
Na 4 by felda mala dat snad tu stovku, takze pozorovat, co to robi na 4, co spravi preradenie na 5 stupen. Skusal by som este tocit motor do otaciek aj na inych stupnoch, ak sa problem neprejavi mozeme vylucit motor, ventily, rozvody a pod a venovat sa priamo polosoiam, respektive kolesam. Podla popisu by to vyzeralo naozaj na loziska, pripadne capy, silent bloky ste napriklad menili zbytocne tie s trasenim nemaju mat co spolocne podla popisu.
Je to naozaj zaujimava vec, vzhladom na vek auta by som to hodil niekomu do dielne, ked je zvedavy nech sa s tym hra, ak nie tak predat na suciastky.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat