Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Hra o trůny - knihy

Zdravím :)
tož by mě zajímaly Vaše názory na knižní sérii Hra o trůny, zda ji tu někdo četl či má rozečteno? A jestli ano, jakou verzi vydání - brožované nebo vázané? Uvažuji o koupi, ale zas tolik peněz :-D

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
prave mam rozectenou prvni cast 5.knihy a krome predesleho dilu ktery se trosku vlekl me to docela c…
kacislavka 19.06.2014 07:34
kacislavka
No vidíš, já to mám nějak tak, že jsem průběžně přečetl knížku a pak si dal sérii seriálu. Teď jsem…
Redsnake 19.06.2014 09:45
Redsnake
treba me to ceka po docteni 5. dilu :-) to si mozna ten serial dokoukam :-) necetls kdy ma vydat dal…
kacislavka 19.06.2014 09:52
kacislavka
To nevím, mě teď čeká poslední knížka - Tanec s Draky... Pak mám asi taky smolíka.
Redsnake 19.06.2014 09:56
Redsnake
no autor uz je docela v letech tak ja doufam ze to stihne vsecko vydat...;-)
kacislavka 19.06.2014 11:29
kacislavka
Beztak to už má v šuplíku a jen to nesmí vydat protože práva na seriál.
Redsnake 19.06.2014 11:34
Redsnake
jaké práva na seriál?? jak by ho mohly chtít brzdit? právě že seriál jde mnohem rychlejším tempem ne… poslední
dawelus 25.06.2014 15:44
dawelus

prave mam rozectenou prvni cast 5.knihy a krome predesleho dilu ktery se trosku vlekl me to docela chytlo i kdyz se na zacatku vyznat v postavach a nekolika pribezich byl docela zahul...na serial jsem koukala na prvni serii ale u me je problem ze si podle knizky nejak vysnim postavy i prostredi a pak se mi casto nelibi zpracovani na platne takze za me je knizka urco lepsi...na druhou stranu se ve filmu neboji drsnych a surovych scen presne popsanych v knize...skoda ze jeste nejsou knizky dopsane a ani jsem nenasla kdy by mela dalsi vyjit. ja to mam stahle jako ebook z ulozto.

No vidíš, já to mám nějak tak, že jsem průběžně přečetl knížku a pak si dal sérii seriálu. Teď jsem ve fázi, kdy jsem viděl nejnovější sérii a měl jsem pocit, že jsem to už všechno viděl, protože moje představivost se natolik adaptovala na filmové postavy, že mi to tak přišlo:)

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru