Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Nechť si meteorologové rektum vyhudlají

Toto su take problemy ludi, ktori nemaju problemy... Ja som napriklad vcera zistil, ze vybavit zdravotne potvrdenie, pre blbu brigadu, nemusi byt tak jednoduche ako by sa dalo cakat. A ze namiesto 3 minutoveho rozhovoru s obvodnym lekarom o tom, ze som mlady a ze mi absolutne nic nie je, sa cely proces moze natiahnut na tri dni, pretoze je potrebne spravit odbery, dokladne preskumat moč a kedze zamestnanec napisal do popisu prace aj, naoko, "neproblematicku" pracu s PC (ku ktoremu by som sa asi ani nedostal) potrebujem aj kompletne ocne vysetrenie. Obvodak zjavne potrebuje vykazovat nejaku cinnost... A na konci si tu saradu aj zaplatim, pretoze brigadnik si zdravotne potvrdenie plati sam, super. To si potom jeden Greenfour povie, ze toto vsetko moze, iba kvoli styrom plnym (no plnym, 10h) dnom v mesiaci, jebat a radsej si zarobi inak. Ale pravda, nepresna predpoved pocasia, to je "nehoraznost".

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat