Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Vypadavaju vam chlpy na brade?

Asi pred rokom sa mi zacalo zjavovat na brade miesto, kde som prestal narastat a dnes tam mam taku mapu 1.5x1.5cm. Mam pocit, ze sa stale rozsiruje a je to divne, pretoze som si to vsimol uz aj na dalsich, dokonca stretavam typka, co ma takychto stvorcekov na brade asi 5-6.
Kamos, co to mal uz zacina zase pomaly zarastat, ja akosik nic.
Nema niekto nieco podobne?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Na bradě ne, ale palici už mám jak koleno. Holt, mnoho testosteronu...
mif 09.06.2014 10:36
mif
Holodeka(TM)? nový
ms 15.06.2014 14:25
ms
Nic takového nepozoruji, ani v porostu hlavy, kouty se mi nedělají, koleno rovněž nikoli. Jsem však…
Dale Cooper 09.06.2014 21:09
Dale Cooper
Jsem však poměrně mlád Závidím. Já už si tykám i se sumerskými bohy.
mif 09.06.2014 21:24
mif
No, z relativního pohledu máš recht. Avšak, otočím-li se zpět a porovnám stav tělesné schránky se st…
Dale Cooper 09.06.2014 21:29
Dale Cooper
Jsem zdravý jak kořen z dubu, pouze stoletý a šílený. "Srdce jako zvon a játra jako kámen" ]:). Nemá…
mif 09.06.2014 21:42
mif
Jsem zdravý jak kořen z dubu Co chtít od života více! Jsem též zdráv, avšak letos při dovolené nešl…
Dale Cooper 09.06.2014 21:45
Dale Cooper
Mno, jisté geriatrické obtíže taky pozoruju. Už těch sto kiláků po valašských kopečkách taky nedám b…
mif 09.06.2014 21:54
mif
Už těch sto kiláků po valašských kopečkách taky nedám bez zadýchání Na kole? To bych vypustil duši…
Dale Cooper 09.06.2014 21:59
Dale Cooper
Na kole. Pěšky mě to nebaví. Soláň, Čarták, etc. S milovanou jsme chodívali /pěšky/ do Malých Karpat… nový
mif 09.06.2014 22:08
mif
Malé Karpaty jsou nevysoké pohoří. A co triatlon - ten neprovozuješ? :-D nový
Dale Cooper 09.06.2014 22:12
Dale Cooper
Nene. Pouze po kopečkách na horáciovi. MK jsou nízké, ale zkus tam šmatlat od rána do večera a čučet… nový
mif 09.06.2014 22:17
mif
Miluju ji tak, jak to nikdo v této galaxii neumí. To jen aby bylo jasno To jsi šťastný člověk! Budi… nový
Dale Cooper 10.06.2014 09:37
Dale Cooper
Díky :-). Ona totálně šílená, já absolutně šílený, náš vztah beze zbytku šílený (už jsme se k sobě t… nový
mif 11.06.2014 00:05
mif
Nevypadávají. Ani mi pořádně nenarostly. Tři chlupy pěti řadama, bouchneš dveřmi a je to dole. nový
L-Core 11.06.2014 14:10
L-Core
To jsi fakt zarostlý jako opice? :-D nový
IQ37 12.06.2014 09:05
IQ37
myslím že horšie by bolo,keby Ti odpadávala brada na chlpy.....kúp si Nanogen Nanofibres prášok,tým… poslední
audax 26.06.2014 10:52
audax

No, z relativního pohledu máš recht. Avšak, otočím-li se zpět a porovnám stav tělesné schránky se stavem třeba deset let zpět, je to tristní pohled... Jako v globálu dobrý, zdravotní potíže neregistruji. Ale není to co to bývalo. Jasně, chtělo by to pohyb, nehulit, nežrat a tak. No ale co bych ze života pak měl, že?
Brácha (40) se léčí s vyhřezlou plotnou, doktorka mu poradila nějaké cviky. No zkoušel jsem je, děs. Udělat je ráno, tak mě vezou :-)

Už těch sto kiláků po valašských kopečkách taky nedám bez zadýchání

Na kole? To bych vypustil duši :-) Po horách se pohybuji pěšky, pěkně svým tempem, támhle posedím, posvačím, pokochám se výhledem. Ten zmiňovaný Králičák je pěší túra v délce cca 23 km, v nadmořských výškách 650 - 1420 m. Faktem je, že moje prateta tohle běžně dává v osmdesáti. Holt starší, ještě nefňukající generace...

Nene. Pouze po kopečkách na horáciovi. MK jsou nízké, ale zkus tam šmatlat od rána do večera a čučet po gembách :-). Jak mám Kačku rád, proklel bych ji. A umím to. edit: Nemám ji rád. Miluju ji tak, jak to nikdo v této galaxii neumí. To jen aby bylo jasno.

myslím že horšie by bolo,keby Ti odpadávala brada na chlpy.....kúp si Nanogen Nanofibres prášok,tým to zamaskuješ a daj si na preventívke skontrolovať amylázy,či náhodou napr. zo stresu nemáš nejaký problém na štítnej žlaze,vtedy sa zvyknú objaviť takéto problémy

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru