Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem kontrola konzistence disku

Zdravím.
Už ani nevím jak tento problém vznikl, vím, že jsem restartoval notebook, poté se mi zobrazila tato kontrola "kontrola konzistence disku", která v podstatě jede pořád dokola (notebook se po testu vždy restartuje, kontrola se objeví znovu). Když ho zruším, hodí mě to na obrazovku 2 možnosti: 1) Spustit normálním způsobem, čímž se vrátím z5 na test. 2)upravit, opravit systém (doporučeno). Přečetl jsem si o tom něco na internetu, v podstatě mi žádný test nepomohl, zkoušel jsem i psát do zdrojového kódu (chkntfs /x c:, pak také fsutil dirty query c: (reakce fsudil není názvem vnitřního ani vnějšího příkazu, spustitelného programu nebo souboru.).
Až už se mi podaří překonat buď test kontroly konzistence disku a nebo výběr možnosti pokračování, zobrazí se mi v podstatě černá obrazovka namísto přihlašovacích údajů na účet. Opravdu netuším co by s tím mohlo být, mohli by jste mi poradit? Mám nový notebook, cca 1,5 měsíce, je to na reklamaci?
Díky za odpověď.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
nabootuj z instalačního dvd, hned vyber opravu vlevo dole, z příkazového řádku spusť chkdsk. tvoje… poslední
lední brtník 08.05.2014 19:22
lední brtník

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru