Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem kontrola konzistence disku

Zdravím.
Už ani nevím jak tento problém vznikl, vím, že jsem restartoval notebook, poté se mi zobrazila tato kontrola "kontrola konzistence disku", která v podstatě jede pořád dokola (notebook se po testu vždy restartuje, kontrola se objeví znovu). Když ho zruším, hodí mě to na obrazovku 2 možnosti: 1) Spustit normálním způsobem, čímž se vrátím z5 na test. 2)upravit, opravit systém (doporučeno). Přečetl jsem si o tom něco na internetu, v podstatě mi žádný test nepomohl, zkoušel jsem i psát do zdrojového kódu (chkntfs /x c:, pak také fsutil dirty query c: (reakce fsudil není názvem vnitřního ani vnějšího příkazu, spustitelného programu nebo souboru.).
Až už se mi podaří překonat buď test kontroly konzistence disku a nebo výběr možnosti pokračování, zobrazí se mi v podstatě černá obrazovka namísto přihlašovacích údajů na účet. Opravdu netuším co by s tím mohlo být, mohli by jste mi poradit? Mám nový notebook, cca 1,5 měsíce, je to na reklamaci?
Díky za odpověď.

Předmět Autor Datum
pc.poradna.net
IQ37 08.05.2014 18:53
IQ37
nabootuj z instalačního dvd, hned vyber opravu vlevo dole, z příkazového řádku spusť chkdsk. tvoje… poslední
lední brtník 08.05.2014 19:22
lední brtník

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru