Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Dnes mne na Letišti Václava Havla pěkně na$rali.

Sporadicky tam musím zajet autem někoho přivézt nebo naopak někoho odvézt. Parkovné je tam mastné, ale až dosud bylo prvních patnáct minut zdarma a to jsem stíhal. Pokud jsem čekal na někoho, až přiletí a bude připravený i se zavazadlem, abych ho naložil a odjel, tak jsem čekal tady
http://goo.gl/maps/oKAUS
než mi brnkne, že už mohu přijet.
Dnes jsem měl vyzvednout syna. Na tom místě co jsem čekal je zákaz zastavení. Může mi někdo vysvětlit, proč? A pokud se to dá rozumně zdůvodnit, proč tam po obou stranách silnice dělali ty vyasfaltované plochy? Kdo to nařídil a kdo to zaplatil?
A když jsem přijel, syna naložil (jestli to trvalo pět minut, tak je to moc) a chtěl odjet z parkoviště, nepustilo mne to, dokud jsem nezaplatil padesát korun českých za celou hodinu. Takhle znesvětit památku Velkého Humanisty, jehož jménem se to letiště pyšní!
Ale pokud se bude muset platit i za letmý vjezd a odjezd jako za celou hodinu, pak ty plochy tady
http://goo.gl/maps/oKAUS
jsou vlastně zbytečné - co jsem dnes koukal, málokdo co na někoho čeká tam stráví hodinu, tak to klidně mohou zaparkovat na placeném parkovišti u LVH.

Předmět Autor Datum
Takhle znesvětit památku Velkého Humanisty, jehož jménem se to letiště pyšní! to si běž vyřídit s f…
lední brtník 30.04.2014 23:19
lední brtník
Zku****ej, zas***ej debilní zm*d Fenič! Co se ten debil vůbec sr*l do názvu ČESKÉHO letiště. Křovák…
Wolve 01.05.2014 08:04
Wolve
Veličenstvo. Nenechte prchlivost cloumat svým majestátem. Mně šlo spíš o to, aby lidi co potřebují n…
Yarda 01.05.2014 09:58
Yarda
w: ale to není české letiště. je vekslácké, ruské a korejské.
lední brtník 01.05.2014 09:59
lední brtník
Že tě to sere.
Prasak 01.05.2014 12:04
Prasak
Havla jsem neměl příliš v lásce , a potom co ho po jeho smrti všichni tak přehnaně opěvovali mě vadí…
Wolve 01.05.2014 15:37
Wolve
Obycejnej gauner jakych po tyhle republice chodi ... (nepocitane). Nic zvlastniho, pravda po jinych…
RedMaX 01.05.2014 17:41
RedMaX
Jenom 50Kč/hod? Což takhle dát si polévku? Nebo preclík? [f1182fd65f_89159932_o2.jpg]
Chocholoušek 01.05.2014 16:21
Chocholoušek
Tohle je samozřejmě děs, ale v prvním patře se dá nadlábnout skoro za stovku nebo jen trochu dráž. A…
oldsoft 01.05.2014 17:05
oldsoft
Ten preclík byl ze zlata ne? ::) to snad neni ani možné...
ssimca 01.05.2014 20:30
ssimca
Preclíky byly dva a navíc se solí.
karel 01.05.2014 20:32
karel
A do toho piva musel nachcat sám Havel, za ty prachy.
Prasak 01.05.2014 20:46
Prasak
:-D:-D
Niko Bellic 01.05.2014 21:37
Niko Bellic
Dyk toho piva je dle účtu celý sud (KEG).
Rce 01.05.2014 23:55
Rce
Mě okouzlila ta tradiční gulášovka za netradiční cenu :-D
Chocholoušek 01.05.2014 23:56
Chocholoušek
V tom případě je to podezřele levný. Buď je to jen vyplach ze sudu, nebo do toho opravdu nachcal Hav…
Prasak 01.05.2014 23:57
Prasak
Ještě napiš, co dělal s tím preclíkem za pade.
karel 02.05.2014 00:08
karel
Nechtěj vědět, odkud mu vypadl...
Rce 02.05.2014 00:12
Rce
Nechci to vědět.
Prasak 02.05.2014 11:11
Prasak
"Velký Humanista", co se proslavil výrokem o ""humanitárním" bombardování" a řežbou o Barrandov? No…
ms 01.05.2014 18:26
ms
Havel pro me byl a uz zustane jen ozrala a velice spatnej dramatik, kterej se o nic nezaslouzil a pr…
Schizo 02.05.2014 11:29
Schizo
Pár kaček za parkování se při ceně letenek ztratí. A je úplně jedno, čí jméno letiště nese. Inu leti… poslední
Moas 05.05.2014 10:43
Moas

Takhle znesvětit památku Velkého Humanisty, jehož jménem se to letiště pyšní!

to si běž vyřídit s feničem, byl to jeho nápad.
nikdo z pražáků nebyl dost soudný ani si nedokázal stát za svým názorem - o posraném letišti se nikdy nemluví v normálních/kladných souvislostech, ale vždycky jen když je průser.

zbytek zprávy: že pražáci parazitují na jiných pražácích a natáhli tě, no to je novina. šel bych s tím na twitter, do blesku, do novácké kadibudky, na fejsbůůk, na mimibazar, založil bych si blog a ještě bych vygooglil nejbližší národní výbor v okolí.

p.s.: havel prý má nebo bude mít nějakou knihovnu. nejvyšší čes přepsat nějaké méně známé dílo umberta ecca ve stylu "ojebali mě při letišti", nebo to aspoň zkomiksovat - bo já komiksy můžu.

Veličenstvo. Nenechte prchlivost cloumat svým majestátem. Mně šlo spíš o to, aby lidi co potřebují na LVH dojet jednou za uherský rok a ještě k tomu přestupný počítali s tím, že teď si musí připravit padesátikorunu (platební automaty jim ale rády přijmou i bankovky a dokonce vrátí zpátky) a mohou zapomenout na čtvrthodinové zastavení zadarmo. Pro mne byl poslední stav o kterém jsem věděl ten, že tam nainstalovali nějaký automat co kontroloval, jestli tam nějaké auto nevjede víc než dvakrát za den. A taky proč na ploše u letiště co jsem tam dřív čekal (a nebyl jsem jediný - viz ta fotka z odkazu) je teď zákaz zastavení. Kdyby tam aspoň postávaly pracovnice pro styk s veřejností, to bych pochopil, že by jim tam ta auta překážela.

Obycejnej gauner jakych po tyhle republice chodi ... (nepocitane). Nic zvlastniho, pravda po jinych nepojmenovavaji letiste, ale tak me je to ukradeny, ze je nekde nejakej napis, co mi je do toho, ja byl dneska na Ruzyni a zastavka se stejne jmenovala Terminal 2, takze mi je nejakej nazev ukradenej.

Havel pro me byl a uz zustane jen ozrala a velice spatnej dramatik, kterej se o nic nezaslouzil a presto ho všichni vynesli do nebe.

Pro me jako pro radoveho uplne obyčejného obcana neudelal nic světoborného, spis tady dojebal co mohl, teda ne on, on to jen podepisoval, ze ...
Histerie kolem jeho smrti je neuveritelna a pro me naprosto nepochopitelna .
Jako radovej obcan by byl tuhej uz minimalne před 10ti lety, ale sralo se do nej nehorazne penez, jinej by nemel sanci, hulil a chlastal jak carskej dustojnik a co se tyce jeho vezneni jako politickýho vezne ...asi to taky nebylo tak strasny, když mu dovolili hulit 80 cigaret denne ?

Letiste bylo je a zustane Ruzyně, tenhle pseudo kockopsi nazev je paskvil .

Pár kaček za parkování se při ceně letenek ztratí. A je úplně jedno, čí jméno letiště nese. Inu letištní poplatky stále klesají, tlak na cenu je enormní, nezbývá, než v tržním prostředí začít inkasovat prašule jinak.
Letiště je tržní subjekt jako každý jiný. Člověk může vždy zvášit alternativy letišť blízkých a náklady s jejich využíváním spojených. Že jsou daleko a nevyjdou výhodněji? Pak nezbývá, než využít LVH. A nebo prostě nelítat. Beztak je 90 procent letů jen z rozmařilosti ("protože prostě se tam chci podívat"), případně přehnané sebedůležitosti ("jestli na tom meetingu nebudu osobně, sežerou naši firmu ještírci").

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru