loading...
Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Budu za barbara, ale nic mě nepřinutí číst klasické detektivky. A. Christie, za všechny. Nuda, že by…
Dale Cooper 26.04.2014 22:37
Dale Cooper
Jo jo. Špagáta je strašlivá. Ale v nouzi nejvyšší se ještě dá. Z čeho jsem blil, byla povinná četba…
mif 27.04.2014 10:04
mif
Timura a jeho buzny jsem naštěstí číst nemusel (ale v rámci akce "poznej svého nepřítele" jsem si ho…
touchwood 09.05.2014 21:29
touchwood
Nedávno (tři roky ago) jsem dal Božce druhou šanci a otevřel zděděný běs jménem "Pohorská vesnice".…
mif 09.05.2014 21:45
mif
Otázka je, jak se vlastně ta knížka jmenuje. Žeby Božka napsala Pohorská vesnice i Podhorská vesnice…
IQ37 09.05.2014 21:50
IQ37
Pohorská. Vydáno někdy v padesátých letech (do sklepa pro to nejdu), napsáno kdoví kdy a kdoví na kt…
mif 09.05.2014 21:59
mif
Já jen, že ani google si není jistý pohlavím. :-D poslední
IQ37 09.05.2014 22:16
IQ37

Budu za barbara, ale nic mě nepřinutí číst klasické detektivky. A. Christie, za všechny. Nuda, že bych u toho vykvetl... Taky nemusím sci-fi typu mimozemšťani, rok 3xxx a lidi hledající ve vesmíru další zemi a podobně.
Kdysi, nejspíš na vojně v nemocnici jsem přečetl knihu "Doktoři" od E. Segala a to byla chyba. Slizkost a sladkost z toho v závěru tekla po kýblech. Tak tohle taky už nikdy.
Božku taky nemusím.

Nedávno (tři roky ago) jsem dal Božce druhou šanci a otevřel zděděný běs jménem "Pohorská vesnice". To se prostě nedá. Vydržel jsem cca padesát stránek a nakonec musel konstatovat, že už coby hošíkovi bezelstnému mi bylo dáno rozeznat potrat neslučitelný se životem. Třetí šanci nedostane.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...