Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Pocit bez moci a méněcennosti

Koníčků jsou mraky. Vždyť to nemusí být vyloženě na "plný úvazek". Jednu dobu mě bavilo tohle: http://www.ymjr.cz/downloads.php?cat_id=3 , ne že bych ty modely lepil, konstruoval jsem je. Pak mě to bavit přestalo, teď začínám mít pomaličku chuť se k tomu vrátit. Ještě si nejsem jistý, ale mám to "v záloze".
(K tomu bych podotknul, že přímá odezva, ačkoli modely pilně stahují, staví, upravují a já nevím co, se limitně blížila a blíží nule. Přímo mi za těch skoro deset let napsalo tak deset lidí reakci, která by mě přiměla pokračovat. Stejně jak u toho tvého článku. To ale nesmíš brát vážně.)
V mezidobí (vyjímám jen to, u čeho nepotřebuji mobilitu) jsem jezdil na PC online GT Legends a rFactor. Někdo to může brát za "zabíjení času", ale poznal jsem hromadu lidí, kteří to brali velmi vážně. Skoro šest let mi trvalo, než jsem vyhrál první "mistrák"...
Modelaření - mnoho oborů k realizaci, v současnosti mi učarovaly RC letadla, takže už mám rozestavěný Pitts Special... Ani u toho není imobilita překážkou. Zrovna u RC létání jsou většinou kolem lidi, kteří pomůžou kde můžou, povzbudí, poradí....
Psát články je zábava, když má člověk o čem. Taky jsem to zkusil. Taky si to možná někdy zopakuji. :-)
Ani teď nevím, co mě napadne příště...

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat