Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Česká pošta doručuje 50 km už 43 hodin

zaměstnávají negramoty, co neumí přečíst adresu?

mne tedka teda prijde, ze tenhle problem maji aktualne v PPL. Pred 9 dny jsem objednavala na amazon.de - jedna zasilka primo od Amazonu (se slibenym datem doruceni tusim mezi 29. 11. az 1. 12. nebo tak nejak), druha od jineho prodejce, ktery sliboval doruceni mezi 3. a 22. prosincem. Jiny prodejce poslal zasilku postou (resp. nevim, cim to posilal z Nemecka, ale u nas to prevzala posta), mela jsem ji 6 dni po objednani. Amazon to poslal pres DHL, ktere to u nas predalo PPL, a PPL se mi ted snazi namluvit tohle:
29.11.2016 20:12 Zásilka nebyla doručena z důvodu nezastižení adresáta - nemožnost zanechat oznámení
30.11.2016 16:39 Zásilka nebyla doručena z důvodu neúplných či neplatných údajů potřebných pro doručení.
Udaje byly stejne pro obe zasilky, a posta to dorucit zvladla. Hlavne teda nechapu, ze jeden den me nezastihli (a ne, neprisel mi ani mail nebo sms o tom, ze mi ten den budou neco dorucovat, coz normalne chodi, pokud vim, ani me ten den neprozvanelo zadny neznamy cislo) a druhej den uz nemeli ani spravny udaje pro doruceni :D

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat