Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Česká pošta doručuje 50 km už 43 hodin

Kámoš Mirek Vostrý to měl lepší. :-)

"...Naše pošta nám 10 dní doručuje balík, až ho nakonec poškodí.
9.11. jsme si objednali
11.11. to pošta dostala k doručení
15.11. se pošta ÚDAJNĚ pokusila poprvé doručit balík. Prý nás nezastihli. LEŽ! Celý den jsem na ně čekal. Pracuji z domova, takže to pro mě nebyl žádný problém. Nikdo nepřišel a večer jsme našli ve schránce oznámení, že nás nezastihli a ať si balík vyzvedneme. Pošťák se na to vykašlal a jen vhodil toto oznámení, aniž by se pokusil balík doručit.
16.11. Jsme byli na poště pro balík. Bylo ho ale potřeba zaplatit. Jenže na naší poště nelze platit kartou a já u sebe nenosím hotovost. Tak jsem paní za přepážkou řekl, že nehodlám na poštu furt lítat, tak ať mi to laskavě doručí znovu. A tentokrát ať se laskavě uráčí ten balík opravdu vzít s sebou a zazvonit.

Bohužel, toto se stalo osudným.

Následující den byl státní svátek a tak se pošta ozvala až
18.11. poslali nám SMS a mail, že balík nedoručí z technických důvodů a že nás budou informovat o dalším postupu.
21.11. další pokus pošty doručit náš balík, ale údajně ho prý doručili na jinou adresu (zaměstnávají negramoty, co neumí přečíst adresu?) a tak se balík opět vrátil zpět na poštu
22.11. pošta informuje, že je balík uložen na naší hlavní poště a že je POŠKOZEN!

Takže takto pracuje Pošta Cheb a jejich doručovatel balíků Radek Holota.

Zítra jdu zjišťovat jak je balík poškozen, ale pravděpodobně ho odmítnu přijmout. Jsem zvědav jak bude pošta vyrovnávat škodu firmě, od které jsme si balík objednali.

Z pana Holoty udělám asi nezaměstnaného, protože tohle je opravdu na stížnost.

Máte taky takové pitomce na vaší poště?..."

[15202609_1235987926440358_2276037276803356222_n.jpg]

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat