Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Denní ne/svícení u aut

Ty jsou v pohodě a vypadají dobře.
Malé plastové obdélníčky dobastlené někam dopředu nemám rád, vypadá to hrozně, vůbec to nesedí ke vzhledu auta a hlavně to svítí nepříjemně. Potkávací světla svítí z velké plochy odrazem, tohle se snaží, aby to bylo pokud možno vidět, ale zároveň to má zanedbatelnou plochu, což znamená, že to svítí co nejjasněji a přímo bez odrazu. S tím jde ruku v ruce i to, že potkávací světla by si měli lidi nechat seřizovat, LED si namontuje Franta ve stodole za hodinu, nikdo neřeší, že to svítí rovnou do protisměru, ještě to natočí trochu nahoru, aby dostal protijedoucí Pepa přímý zásah do očí a určitě ho nepřehlédnul.
LED pásky jsem ochotný překousnout v momentě, kdy na to bude podléhat úplně stejná kontrola jako na ostatní osvětlení, takže žádná domácí montáž bez seřízení, pěkně kontroly na STK. Mě už policajti stavěli kvůli potkávacím, nejbělejší povolené halogeny jsou 4000 K, já mám 4200, ale schválené pro provoz, takže nebyl problém. LED snad nikdy nikomu neprohlíželi.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat