Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem O tohle se musím podělit - zapínání NTB.

Ještě teď se chechtám. Včera večer mi volal user, že nemůže zapnout nový notes. Nešť, říkám, doneste to, mrknem na to. Přišel, zapojil jsem, zapnul, nahodil předinstalované osmičky, žádný problém. Hleděl na mě jak na boha a ptal se, jak jsem krám (nějaký Acer) uvedl v provoz. Ukázal jsem mu spouštěcí tlačítko. "Já jsem si nebyl jistý, které z těch čtyřech mám stisknout, ale nefungovalo ani jedno", vece. "Z jakých čtyřech?", ptám se. "No z těch na zdroji", odpovídá. Ten tukan mačkal gumové nožičky na napáječi!!! Byl jsem tak konsternovaný, že jsem ho ani nezkásnul. Je vůbec možné, že šlo IQ za posledních pár let tak brutálně dolů? Sorry, ale muselo to ze mě ven... :-)

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Tak mám dneska další zážitek. Tabletista si koupil notes (celkem slušný Dell). Tak dlouho mlátil do…
mif 08.03.2014 14:03
mif
Chudák, další asi zblblý z patlacích Win osem. (to samé zkouší moje vnučka, ovšem té jsou dva roky -…
M-Pol 08.03.2014 14:42
M-Pol
Hurá, máme viníka! Může za to Microsoft, ostatně, jako snad za všechno, letošní potenciální neúrodu…
Dale Cooper 08.03.2014 14:46
Dale Cooper
Ani bych se nedivil, pokud nejvyšší šéf začal používat taky patláky, tak je neštěstí hotové. Jedno s… poslední
M-Pol 08.03.2014 16:04
M-Pol

Tak mám dneska další zážitek. Tabletista si koupil notes (celkem slušný Dell). Tak dlouho mlátil do displeje, až ho zlikvidoval. Nikdo mu neřekl, že se nejedná o touchscreen. Máte ještě někdo námitky k mé tezi o klesající inteligenci?

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru