Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Naše civilizace vs indiálnská kultura

Ale vždyť já to nezpochybňuji, že by jsi tam ty desetileté dítě nevzal... V tom je právě ta pluralita nározů.

kterou tady ani nikdo nejí.

No a taky "vo tom to je", proč tento argument? Je to snad jedno jestli se to tu jí nebo ne... Buď jsi teda pro aby dítě nevidělo smrt prostě žádného zvířete, bez ohledu na druh a pak by mě zajímalo, tedy od jakého věku už je to, podle Tebe, "optimální", aby toho dítě bylo svědkem, nebo to prostě nechejme na lidech...

Což mě vrací zpět k tématu a k tomu dokumentu. U těch indiánů a podle mě jsou tito lidé jednoduše nejblíže přírodě, čili ze své podstaty víc přirození než my, je naprosto normální zrození a život stejně jako smrt a to nejen zvířete, ale i člověka... Ty děti se tam v podstatě odmalička setkávají se smrtí zvířat při lovu atd. je zkrátka jejich součást... Já samozřejmě vidím ten propastný rozdíl v nadkonzumitě dneška a toho, že indián zpracuje 100% ze zvířete které uloví, nicméně snažím se hledat jisté souvislosti s dneškem a dnešní společností. Proto tato debata.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat