Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Naše civilizace vs indiálnská kultura

Já samozřejmě respektuji i Tvůj názor, ale podle mě má bohužel pravdu i v tomto, genofond neomrdáš a žádným jiným prostředkem než je přirozený výběr se dlouhodobé zdraví celé populace zajistit prostě nedá... Já samozřejmě (stejně jako Atapana) nenavrhuji zrušení lékařské péče a zavedení šamanů, anóbrž jen říkám, že je to věc k zamyšlení...

Je to asi jako "kauza" se zabitým žirafátkem (jak ji krásně emočně nazvaly média), taky se mi líbilo, taky mi ho bylo (svým způsobem) líto, ale prostě nemělo se ani narodit a když už se tak stalo (žirafy jsou sociálně žijící savci a nelze je separovat), tak to bylo prostě nejlepší řešení ať už se na to díváš jak chceš... Chápu, že sklidím asi silnou kritiku, ale tak to prostě vidím... Lidé ale vidí roztomilé žirafátko, které (po humáním utracení) sežraly šelmy, málem je raní mrtvice a monitory mají zaprskané od jedovatých slin a po půl hodině si dají telecí řízeček což jim přijde naprosto normální...

Je to prostě to pokritectví a přesociálnění dnešní (říká si údajně vyspělá) společnosti...

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat